Drewniane komody do salonu - 6 modnych propozycji

2021-06-15
Drewniane komody do salonu - 6 modnych propozycji

Urządzając swoje wymarzone mieszkanie jedną z najistotniejszych kwestii jest wybór drewnianej komody do salonu. Komoda drewniana spełnia w salonie bardzo ważną funkcję, nie dość że zachowuje swój reprezentacyjny wygląd to jeszcze jest idealnym miejscem do prezentacji na jej mocnym, drewnianym blacie różnego rodzaju zdjęć, ozdób czy półmisków z owocami. Ważne jest zatem, aby drewniana komoda do salonu była najlepszej klasy. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych komód drewnianych do salonu.

Komoda sosnowa w stylu klasycznym

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest drewniana komoda do salonu wykonana w stylu klasycznym. Pasuje ona absolutnie do każdego rodzaju wnętrza, bez względu na to czy nasz salon wykończony jest w stylu tradycyjnym, klasycznym czy bardziej nowoczesnym.

Drewniana komoda do salonu jest komodą wykonaną w 100% z litego drewna sosnowego. Dzisiejsza propozycja drewnianej komody to swoista perełka, jest to komoda z przeszklonymi drzwiczkami szklanymi. Za drzwiczkami drewnianej komody sosnowej miejsce z pewnością znajdą najpiękniejsze zastawy stołowe lub alkohole. Nie ma lepszego wyboru jeśli chodzi o drewnianą komodę do salonu gdyż może ona spełniać również funkcję witrynki. Dodatkowe półeczki oraz szuflady pomogą nam pomieścić wszystko to, co wcale nie musi znajdować się na widoku.

Komoda drewniana w stylu rustykalnym

Kolejną idealną propozycją drewnianej komody do salonu z pewnością będzie drewniana komoda w stylu rustykalnym. Komoda sosnowa w stylu rustykalnym to powrót do korzeni oraz cofnięcie się wstecz o około 50 lat. Dlaczego? Drewniana komoda rustykalna do salonu wykonana jest całkowicie starą sprawdzoną technologią, nie ma tutaj mowy o idealnie wyszlifowanych blatach rustykalnej komody czy nowoczesnych okuciach. Komoda drewniana w stylu rustykalnym idealnie cudownie podkreśla strukturę drewna oraz jej piękne detale. Idealnie pasować będzie do tradycyjnych domów, których mieszkańcy kochają naturę oraz wyznają szczególne zamiłowanie do starej technologii produkcji mebli.

Komoda drewniana w stylu skandynawskim

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć drewnianej komody w stylu skandynawskim. Komoda skandynawska, szczególnie w białym kolorze sprawdzi się szczególnie dobrze w jasnych salonach. Styl skandynawski ma to do siebie, że kocha światło i jasne odcienie. Drewniana komoda skandynawska do salonu to obecnie must have jeśli chodzi o nowoczesne wykończenia, zatem sprawdzi się absolutnie w każdym salonie. Drewnianej komodzie skandynawskiej uroku dodają charakterystyczne sosnowe nóżki.

Komoda drewniana z litego drewna bukowego

Drewniana komoda do salonu, która prezentuje najwyższą klasę ze wszystkich komód do salonu jest z pewnością drewniana komoda bukowa. Komoda bukowa z drewna litego to gwarancja, iż zakupiony mebel będzie służyć nie tylko bardzo długo, ale i będzie zachowywać świetną kondycję. Drewniana komoda bukowa do salonu wykonana jest z bardzo twardego drewna bukowego, drewno to jest nie tylko bardzo odporne na czynniki mechaniczne, ale i również wspaniale eksponuje strukturę drewna przez co możemy być pewni, że bukowa komoda do salonu idealnie spełni swoją funkcję. Istnieje możliwość wykończenia jej na wiele kolorów z naszego wzornika, klasy oraz szyku bukowej komodzie do salonu dodają nowoczesne uchwyty oraz stylowe nóżki.

Nowoczesna komoda sosnowa do salonu

Kolejną propozycją która powinna znaleźć się w tym zestawieniu jest nowoczesna drewniana komoda do salonu. Jest to drewniana komoda sosnowa, którą ma paradoksalnie bardzo dużo wspólnego ze stylem klasycznym. Idealnie wyszlifowane powierzchnie, bezsęczne fronty czy nowoczesne uchwyty to tylko garść elementów wyróżniających ten model drewnianej komody. Nowoczesna komoda sosnowa do salonu wprowadzi do całego domu powiew nowoczesności i klasy.

Komoda drewniana w stylu prowansalskim

Dzisiejszą ostatnią propozycją jest drewniana komoda do salonu w stylu prowansalskim. Komoda w stylu prowansalskim jest wykończona z najwyższą starannością oraz dbałością nawet o najmniejsze detale. Styl prowansalski wyróżnia się jasnymi barwami idealnie komponującymi się z mocno oświetlonym od słońca domem. Drewniana komoda do salonu w stylu prowansalskim to idealna propozycja dla każdego zwolennika mocnych, jasnych oraz nowoczesnych rozwiązań.

Podsumowanie

Przedstawione propozycje drewnianych komód do salonu z pewnością pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. WoodenParadise.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór komód, należących do każdej opisanej powyżej kolekcji. W przypadku chęci zakupu większej ilości mebli zachęcamy do kontaktu oraz indywidualnej wyceny.

Polecane

pixel