Drewniane szafki RTV - cztery modne propozycje

2021-09-28
Drewniane szafki RTV - cztery modne propozycje

Drewniana szafka RTV

Jednym z najbardziej popularnym meblem w każdym domu jest szafka pod telewizor. Odgrywa w naszym pokoju czy salonie bardzo ważną rolę. Znajduje się zazwyczaj w centralnym punkcie, miejscu w kierunku którego patrzą nie tylko domownicy, ale i również goście przybywający do domu.

Ważne jest zatem, aby szafka RTV prezentowała się najlepiej jak to możliwe. Drewniana szafka RTV wyróżnia się przede wszystkim wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Wykonana jest z litego drewna, zazwyczaj jest to drewno sosnowe lub bukowe. Lata doświadczenie w produkcji mebli dowiodły że taki materiał jest gwarancją stabilności oraz świetnej jakości na lata.

Poniżej przedstawiamy najlepsze szafki RTV znajdujące się na rynku.

Bukowa szafka RTV

Szafka pod telewizor wykonana z drewna bukowego to z pewnością najlepszy wybór z możliwych. Drewno bukowe idealnie podkreśla swoją strukturę drewna, w tym słoje oraz sęki. Jest to bardzo twardy rodzaj drewna, gwarantuje to wysoką wytrzymałość i stabilność szafki RTV. Bukowa szafka pod telewizor wykonywana jest w dwóch wariantach- nowoczesnym oraz klasycznym. Nowoczesne szafki pod telewizor wykonane z drewna bukowego nie posiadają klasycznym uchwytów, gałki zostały zastąpione nowoczesnymi podcięciami na palce, a stylistyka wykonania wyróżnia się na tle klasycznych szafek RTV.

Sosnowa szafka RTV

Sosnowa szafka pod telewizor cechuje się bardzo klasycznym wyglądem. Nie znajdziemy zastosowanych ozdobnych gzymsów czy filunków. Stolik pod telewizor wykonany w stylu klasycznym jest uniwersalny- znajdzie zastosowanie nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale i również w tych nowocześniejszych. Wszystko zależy od wybranego wybarwienia. Klasyczne szafki RTV dostępne są w konfiguracjach z szufladami, wnękami, z szafkami lub mieszane. Szeroki wybór sprawi, że jest w czym wybierać.

Szafka RTV w stylu skandynawskim

Kolejną propozycją drewnianej szafki pod telewizor jest szafka w stylu skandynawskim. Oparta jest na stylowych sosnowych nóżkach wywodzących się wprost z północnej Skandynawii. Istnieje możliwość zakupu skandynawskiego stolika telewizyjnego w wielu wybarwieniach z naszego wzornika kolorów jednakże to właśnie biały, jasny kolor cechuje styl skandynawski i nadaje kontrastu ciemniejszym wnętrzom.

Szafka pod telewizor w stylu rustykalnym

Szafka RTV w stylu rustykalnym to swoisty powrót do przeszłości, oczywiście z zastosowaniem nowych technologii. Rustykalna szafka RTV cechuje się ozdobnymi gzymsami, frezami oraz najwyższą jakością wykonania. Ze względu na swoją budowę dostarczana jest do klienta w całości. Istnieje możliwość zamówienia szafki w wersji dwukolorowej. Wersja standardowa czyli połączenie koloru białego oraz kasztanu przypadła do gustu nie jednemu klientowi.

Podsumowanie

Wybór szafki RTV do swojego domu nie jest łatwe. Należy poważnie zastanowić się nad stylem oraz wybawieniem w którym powinna zostać wykończona. Jedno jest pewne, najlepszym wyborem będzie szafka RTV wykonana z litego drewna sosnowego lub bukowego. Producent mebli WoodenParadise.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiada w swojej ofercie drewniane szafki pod telewizor najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polecane

pixel