Jakie drewniane łóżko małżeńskie wybrać do swojej sypialni?

2021-07-07
Jakie drewniane łóżko małżeńskie wybrać do swojej sypialni?

Sypialnia to w każdym domu miejsce odpoczynku i relaksu. Jest naszą oazą spokoju, w której możemy odpocząć po ciężkim dniu w pracy lub szkole. Ważne jest zatem, aby przebywanie w niej było dla nas przyjemne i wytwarzało w nas pozytywną energię, spokój oraz harmonię. Rzeczą nieodzowną, aby to osiągnąć jest jej dobre urządzenie, mowa tutaj nie tylko o ustawieniu mebli, ale o samym ich właściwym doborze.

Jakie meble do sypialni?

Pytanie bardzo częste i odpowiedzi również jest wiele, ale jeśli zastanowimy się jakie meble powinniśmy wybrać do sypialni to najwięcej głosów otrzymują meble drewniane. Meble drewniane do sypialni charakteryzują nie tylko bardzo dużą wytrzymałością, ale i znacznie lepszym wyglądem niż meble z płyty MDF. Posiadanie drewnianych mebli wykonanych z litego drewna stało się swoistą oznaką wyższej klasy.

Meble sosnowe czy meble bukowe do sypialni?

Meble sosnowe zarówno, jak i meble bukowe charakteryzuje wysoko wytrzymałość oraz piękną strukturą drewna uwidoczniona na rysunku drewna. Meble sosnowe do sypialni są niemalże uniwersalne oraz przy tym bardzo popularne. Szacuje się, że około 70% produkcji mebli drewnianych do sypialni wykonuje się właśnie z drewna sosnowego. Świadczy o tym cena drewna w stosunku do jakości.

Meble bukowe do sypialni to nieco wyższa klasa mebli niż meble sosnowe, dużo wyższa wytrzymałość oraz jakość drewna sprawia, że meble bukowe do sypialni stają się coraz to popularniejsze.

Łóżko małżeńskie drewniane

Wybór łóżka małżeńskiego nie jest łatwy. Łóżko drewniane do sypialni musi być przede wszystkim duże oraz wygodne. To w końcu łóżko drewniane odpowiada za nasz dobry sen oraz gotowość do funkcjonowania w pracy, szkole czy domu. Łóżko drewniane sosnowe do sypialni musi posiadać odpowiedni stelaż podtrzymujący materac — sklep internetowy WoodenParadise.pl zadbał o wszystko i posiada w ofercie gotowe zestawy mebli do sypialni wraz z mocnym sosnowym stelażem.

W zależności od tego, jaki styl preferujemy oraz jak urządzone jest mieszkanie do wyboru jest kilka opcji. Łóżko sosnowe klasyczne sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia, posiadamy łóżka stylowe drewniane z gzymsami i frezami oraz łóżka sosnowe wykonane w prostych kształtach. Zakres wymiarów łóżek małżeńskich do sypialni są bardzo rozległe i wynoszą od 80 do nawet 200 cm szerokości. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku łóżek bukowych. Łóżko drewniane sosnowe oraz bukowe gwarantuje żywotność na lata, brak luzów oraz skrzypienia.

Łóżko rustykalne do sypialni sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach, których klimat przypomina starsze wiejskie chatki, style mocno klasyczne bez nowoczesnych aranżacji oraz w domach drewnianych i domach z bali. Jest to idealny wybór do domu położonego na łonie natury.

Łóżka sosnowe oraz bukowe do sypialni możemy wykonywać w różnych rozmiarach, oraz kolorach przedstawionych w naszym wzorniku kolorów. Istnieje możliwość modyfikacji każdego z modeli łóżek drewnianych.

Łóżko z pojemnikiem do sypialni

Jeżeli w swojej sypialni nie posiadamy zbyt dużo miejsca na dodatkowe meble, w ty dużą drewnianą szafę, bardzo dobrym rozwiązaniem stanie się zakup drewnianego łóżka z pojemnikiem. Wysuwana spod łóżka szuflada spełni idealnie swoją funkcję oraz zadba o bezpieczne przechowywanie naszych przedmiotów.

Łóżka młodzieżowe

W ofercie posiadamy łóżka młodzieżowe z litego drewna sosnowego. Sosnowe łóżko młodzieżowe zadba o zdrowy oraz dobry sen naszych pociech oraz ich gotowość do aktywnego działania. W ofercie posiadamy łóżka sosnowe oraz typowe łóżka dziecięce, które mogą być wykończone w kilku kolorach tak, aby sprostać wymaganiom naszych pociech. Dla najmłodszych domowników polecamy łóżko tipi.

Sklep internetowy WoodenParadise.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór pięknych oraz mocnych łóżek sosnowych, oraz bukowych do sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polecane

pixel