Najlepsze propozycje szafek nocnych i nakastlików do sypialni

2021-09-23
Najlepsze propozycje szafek nocnych i nakastlików do sypialni

Wbrew pozorom szafka nocna stanowi bardzo ważny element każdej sypialni. Spełnia jednocześnie wiele funkcji takich jak stolik, komoda czy schowek na różnego rodzaje książki, dokumenty czy przedmioty codziennego użytku. Blat szafki nocnej to świetne miejsce do przetrzymywania telefonu, leków, książek czy lampki nocnej. W chłodniejsze dni to idealne miejsce do trzymania kubka z gorącą herbatą.

Funkcje nakastlika można wymieniać bez końca. Jest to niezbity dowód na to, że szafka nocna jest bardzo ważna w każdej sypialni. Istotne jest zatem, aby jej zakup był przemyślany i podparty funkcjami, które może dla nas spełniać. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych wyborów spośród stolików nocnych.

Ale zanim zaczniemy warto zastanowić się, z jakiego materiału powinna zostać wykonana szafka nocna, aby najlepiej spełniała swoje funkcje. Zatem najlepszym wyborem będzie szafka nocna wykonana z litego drewna- sosnowego lub bukowego. Drewniany stolik nocny stanowi gwarancję wytrzymałości oraz niezmiennego stanu technicznego przez długie lata. Drewniany nakastlik wykonywany jest z najlepszej jakości drewna, które uprzednio przed produkcją zostało odpowiednie sprawdzone i przebadane przez specjalistów kontroli jakości. Jest to bardzo ważne, gdyż jakość mebli, które wykonujemy oraz idące za tym zadowolenie klientów stoi dla nas na pierwszym miejscu.

Sosnowa szafka nocna w stylu klasycznym

Najpopularniejszym oraz od zawsze uniwersalnym wyborem jest sosnowa szafka nocna wykonana w stylu klasycznym. Świetnie dopasowuje się do klimatu mieszkania, w którym się znajduje. Wykonana jest z najlepszej jakości drewna sosnowego. Stoliki nocne są wykonywane w wielu wariantach- z szufladami, z szafkami lub mieszane. Szeroki wybór rozmiarów oraz kolorów sprawi, że jesteśmy pewni, że znajdą Państwo to, czego szukają.

Bukowa szafka nocna

Bukowy stolik nocny to najwyższa klasa wśród szafek nocnych. Drewno bukowe charakteryzuje się ogromną wytrzymałością oraz świetnym wyglądem. Niezależnie od wybranego koloru drewno bukowe świetnie podkreśla swoją strukturę oraz sęki- naturalne piękno drewna. Stoliki nocne z drewna bukowego wykonywane są w stylu klasycznym- z uchwytami w formie gałki lub w stylu nowoczesnym- pozbawione są tradycyjnych gałek na rzecz podcięć na dłonie we frontach szuflad. Szafki nocne bukowe ze względu na swoją mocną konstrukcję wykonywane są i dostarczane do klienta w całości.

Szafka nocna w stylu skandynawskim

Skandynawska szafka nocna wykonywana jest w tradycyjnym skandynawskim stylu. Oparta jest na stylowych i stabilnych sosnowych nóżkach. Wyróżnia się prostotą oraz elegancją wykonania. Nie posiada ozdobnych filunków czy gzymsów. Świetnie sprawdzi się zarówno w jaśniejszych jak i ciemniejszych pomieszczeniach. Charakterystyczny jasny kolor wykończenia sosnowego nakastlika w stylu skandynawskim nada niepowtarzalnego kontrastu ciemniejszym wnętrzom. Oczywiście do wyboru są również inne wybarwienia. Jesteśmy przez to pewni, że u nas znajdą Państwo odpowiednią opcję dla siebie.

Stolik nocny w stylu rustykalnym

Rustykalna szafka nocna to propozycja całkowicie odbiegająca od prezentowanych wcześniej szafek nocnych. Szafki nocne utrzymane w stylu rustykalnym wykonane są z zachowaniem starych sprawdzonych technologii naszych dziadków. Większość prac w tym malowanie zostało wykonane ręcznie. Nadaje to niepowtarzalny charakter oraz przypomina nam długowieczne szafki nocne w starych wiejskich chatach. Taki jest też styl rustykalny oraz meble utrzymane w tym stylu. Rustykalny stolik nocny wykonany jest w całości z drewna sosnowego, najlepiej prezentuje się w konfiguracji dwukolorowej- połączeniu koloru białego z ciemnymi dodatkami. Szafki nocne w stylu rustykalnym dostarczane są do klienta w całości.

Podsumowanie

Jak widać wybór szafki nocnej do sypialni wcale nie jest łatwy. Istnieje wiele możliwość wyboru, po których poznaniu musimy zastanowić się, który styl najbardziej nam odpowiada. Jedno jest pewne, tylko szafka nocna z drewna litego zapewni nam wysoką jakość produktu oraz wytrzymałość na lata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szafek nocnych od WoodenParadise.pl

Polecane

pixel