O nas

WoodenParadise.pl- producent mebli z drewna

Wierzymy, że wnętrza domów mogą wiele powiedzieć o gospodarzach. Tak samo jak ulubione kolory czy materiały wykończenia, tak i meble mogą odzwierciedlać poczucie estetyki i charakter domowników. W dużej mierze to właśnie one budują atmosferę mieszkania.

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości mebli drewnianych. Wszystkie produkowane oraz sprzedawane przez nas meble wykonane są w 100% z litego drewna sosnowego oraz bukowego. Przykładamy wielką uwagę do jakości wykorzystywanego przez nas drzewa. Do produkcji dopuszczamy tylko ekologiczne surowce.

Ofertę naszego sklepu internetowego budujemy tak, aby była ona atrakcyjna dla wielbicieli każdego stylu. Znajdą w niej coś dla siebie zarówno amatorzy klasycznego wystroju jak i zwolennicy nowoczesnych rozwiązań. Sprzedajemy nie tylko pojedyncze meble, ale również gotowe systemy, które pozwalają szybko i stylowo urządzić praktycznie każde pomieszczenie.

W związku z zapotrzebowaniem na rynku wprowadziliśmy też do sprzedaży meble industrialne oraz loftowe. Produkowane są one pod okiem specjalistów w naszych zakładach produkcyjnych.

Wszystkie prezentowane w naszym sklepie meble są nowe i posiadają gwarancję.

Załoga WoodenParadise.pl zostaje do Państwa usług, i z chęcią pomoże przy wyborze najlepszego rozwiązania.

pixel