Loftowe biblioteczki i regały na książki w stylu industrialnym

( ilość produktów: 2 )

Biblioteczki industrialne i regał na książki loft industrial

Biblioteczki w stylu industrialnym to połączenie minimalizmu i przemyślanego projektu, który pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń mebla. Dzięki zestawieniu wysokiej jakości elementów drewnianych oraz wytrzymałego metalu stworzyliśmy funkcjonalne meble, które świetnie prezentują się we wnętrzach loftowych, podkreślają wystrój aranżacji i umożliwiają wyeksponowanie kolekcji książek, gier, filmów czy płyt ulubionych artystów. Sprawdź, jakie regały w stylu loft czekają na Ciebie w ofercie Wooden Paradise.

Biblioteczka w stylu loft

Biblioteczka industrialna to mebel o prostej konstrukcji i oryginalnej formie. Cechą charakterystyczną mebli dostępnych w naszej ofercie jest nawiązanie do surowego stylu architektonicznego – regałów typowych dla wnętrz inspirowanych wyglądem dawnych zakładów przemysłowych i fabryk. W naszej kolekcji postawiliśmy na przełamanie chłodnej estetyki, a prezentowane biblioteczki industrialne dzięki obecności barwionych elementów drewnianych nadają wnętrzu przytulności i eleganckiego charakteru.

Regał na książki loft

Stylowy regał industrialny loft wzbogaci wygląd Twojego pokoju i doda mu nowoczesnego akcentu. Możesz także stworzyć spójną kompozycję z pozostałymi elementami wyposażenia. Wybór konfiguracji półek i metalowych elementów zależy od Ciebie – w naszej ofercie znajdziesz gotowe projekty mebli, które realizujemy na indywidualne zamówienie. Umożliwiamy również wprowadzenie drobnych zmian w obrębie konstrukcji i ostatecznego wyglądu biblioteczek industrialnych – nasi klienci mogą zmienić wybrane szczegóły projektu i uwzględnić w nm swoje potrzeby.

Biblioteczka industrialna do nowoczesnego wnętrza

Styl industrialny jest jednym z chętniej wybieranych motywów przewodnich w nowoczesnych wnętrzach. Przy urządzaniu salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego warto postawić na obecność biblioteczki loft, która nie zajmuje dużo miejsca i pozwala znaleźć przestrzeń dla wielu przedmiotów z codziennego otoczenia.W Wooden Paradise możesz dopasować odcień regału w stylu loft do pozostałych mebli w Twoim wnętrzu. Dysponujemy wzornikiem kolorów, według którego wybarwiamy drewno, a następnie zabezpieczamy je warstwą naturalnego wosku lub lakieru. Dzięki temu stworzysz dobrze współgrającą kompozycję, nie wymieniając całej zabudowy mebli. Jeśli jednak masz takie plany – w naszym sklepie czeka Cię szeroki wybór szaf industrialnych, łóżek loft i innych elementów wyposażenia pasujących do nowoczesnego wnętrza.

Drewniany regał metalowy loft

Biblioteczki industrialne z naszej kolekcji mebli loft są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu w produkcji naturalnego drewna sosnowego i wysokogatunkowych elementów stalowych możesz mieć pewność wysokiej użyteczności i niezmiennego wyglądu regału przez wiele lat. Masywna konstrukcja odpowiada za stabilność biblioteczki nawet mimo obciążenia jej książkami, komiksami, płytami CD czy kwiatami doniczkowymi. W Twoim wnętrzu zapanuje miły dla oka ład, a aranżacja całego pokoju w połączeniu z oryginalnym wyglądem biblioteczki nabierze charakteru.

Stylowa biblioteczka loft do salonu

Industrialny regał na książki w stylu loft świetnie będzie prezentować się ustawiony w salonie. Nie zawsze eksponatem muszą być masywne tomy, a bardzo dobrze klimat rodzinnej atmosfery panującej we wnętrzu oddadzą zdjęcia czy pamiątki z wakacji. Innym rozwiązaniem jest wybór biblioteczki w stylu loft do biura lub gabinetu. W takiej odsłonie mebel świetnie spełni swoją funkcję praktyczną i pomoże w uporządkowaniu firmowych dokumentów.

pixel