Kufry i skrzynie

( ilość produktów: 1 )

Kufry i skrzynie rustykalne, sosnowe | Meble białe

Meble rustykalne są często kojarzone z meblami domów górskich, ponieważ w tych domach często używa się mebli z naturalnego drewna. Meble kabinowe są wykonane z drewna, ponieważ jest to najłatwiejszy materiał do znalezienia w górach.

Meble rustykalne to rodzaj mebli, który przypomina środowiska wiejskich domów, w których znajdują się surowe meble, które nie zostały poddane szczególnym procesom wykończeniowym . W rzeczywistości te meble są szczególnie narażone na zużycie, dlatego stolarze wolą pracować na nich tylko na tyle, aby mieć solidny i funkcjonalny mebel.

Dzięki rustykalnym meblom z kolekcji Rustical, możesz umeblować swoje mieszkanie od salonu po kuchnię, od sypialni po łazienkę. Każdy kawałek naturalnego litego drewna doskonale współgra z otoczeniem, tworząc harmonię z resztą domu. Drewno to żywy materiał , jeden z nielicznych, dzięki któremu poczujesz się naprawdę jak w domu!

Meble Rustykalne nawiązują w bardzo dużym stopniu do mebli Prowansalskich, wynika to z bardzo zbliżonego wyglądu mebli oraz ich wykończenia w białym kolorze. Kufer Prowansalski tak samo jak kufer Rustykalny cechuje się białym kolorem z dodatkami w innym wybarwieniu. Meble prowansalskie to szyk i elegancja znakomicie świadcząca o guście mieszkańców.

Biały kufer w stylu rustykalnym to idealny wybór dla wielbicieli klasycznego stylu. Pięknie wykończone w górne oraz dolne gzymsy, naturalne sosnowe lite drewno, trwałość na lata- to tylko kilka wspaniałych cech mebli rustykalnych.

Usiądź wygodnie w swojej rustykalnej sypialni, wyobraź sobie nowoczesną górską chatę z ubiegłego wieku, w rogu izby pięknie pali się w kominku, rozglądasz się wokół siebie i widzisz te wspaniałe i zapierające dech w piersiach białe meble rustykalne, patrzysz obok siebie widzisz mocne sosnowe drzwi rustykalnej skrzyni, zapierające dech w piersiach postarzałe zawiasy. Poczuj się jak prawdziwy Włoch z dalekiej Prowansji, w górskiej chacie gdzieś w Alpach. Taki klimat tworzą tylko meble rustykalne z kolekcji Rustical.

Kufry drewniane, skrzynie drewniane wykańczane są głównie woskiem gwarantuje to niesamowity efekt wizualny oraz żywy kolor na lata.

Jako producent mebli rustykalnych, posiadamy w ofercie szeroki wybór wybarwień mebli, produkujemy meble woskowane oraz lakierowane.

Gwarancja jakości mebli drewnianych- ponieważ lite drewno to najlepsze, czego można oczekiwać od mebla do domu. Każdy mebel z kolekcji Rustical to produkt ręcznie robiony, czyli wykonany ręcznie przez doświadczonych rzemieślników.

pixel