Biblioteczki i regały

( ilość produktów: 13 )

Klasyczne drewniane biblioteczki i regały sosnowe

Jeśli prowadzisz własną firmę lub po prostu regularnie pracujesz w domu, założenie domowego biura może naprawdę pomóc w zachowaniu porządku, aktywności i profesjonalizmu. Jeśli masz miejsce, zawsze dobrze jest oddzielić życie zawodowe od życia domowego to meble również odgrywają w tym rolę.

Weźmy na przykład swój regał. Być może masz w salonie regał ze wszystkimi powieściami, książkami podróżniczymi i innymi zabawnymi lekturami, ale gdzie trzymasz wszystkie książki i czasopisma związane z pracą? Jeśli poważnie myślisz o utrzymaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, naprawdę pomocne będzie przechowywanie wszystkich książek w ich własnych regałach. Z organizacyjnego punktu widzenia może to naprawdę pomóc, ale może też pomóc psychologicznie — jesteś bardziej zdolny do wyłączenia się, gdy dwa życia są rozdzielone.

W WoodenParadise mamy wspaniałą kolekcję regałów sosnowych na książki. Od małych biurkowych po pełnowymiarowe regały i regały narożne dla tych, którzy potrzebują dużo lektury w życiu zawodowym. Wszystkie są zaprojektowane tak, aby były inteligentne i łatwo dostępne, mają półki na książki o różnych rozmiarach. Styl regału będzie zależał od stylu Twojego biura, dlatego posiadamy pełen asortyment, od stricte biznesowego po przytulny i ciepły. W końcu nie każdy ma luksus poświęcenia całego pokoju na swoje biuro — wielu pracowników domowych po prostu pracuje z określonego rogu pokoju lub z kanapy, więc mając styl mebli biurowych spójny z resztą wystroju w pokoju ma kluczowe znaczenie.

Jeśli masz dedykowane biuro, zasady mogą być nieco inne, ponieważ możesz wybrać regał, który jest nieco bardziej skromny, być może będzie to regał budżetowy, ponieważ spędzasz większość czasu przy komputerze lub papierkowej pracy, i prawdopodobnie starasz się obniżyć koszty. To oczywiście nie każdy pomysł na biuro — jeśli chcesz rozwinąć skrzydła i mieć naprawdę zgrabne biuro z nowoczesną butikową stylizacją, mamy do wyboru mnóstwo wspaniałych regałów sosnowych- biurowych oraz salonowych.

Jeśli prowadzisz działalność, w której regularnie masz klientów w celu omówienia projektów, naprawdę opłaca się pokazać im, że jesteś oddany swojej pracy i regał wypełniony profesjonalnymi książkami i literaturą biznesową naprawdę pomaga ich przekonać, że poważnie myślisz o biznesie i znasz się na swoim fachu. Regał sosnowy to nie tylko świetny wybór do Twojego biura, to też świetna opcja dla Twojego salonu, czy sypialni. Wybierz regał na książki z kolekcji Sosna Classic i ciesz się porządkiem, i harmonią swojej domowej biblioteczki. Regały na książki produkujemy wyłącznie z naturalnego, sosnowego drewna litego.

Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych, produkowane przez nas regały na książki mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia regału wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia), taki regał można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białego regału sosnowego z drewna litego to dla nas żaden problem. Regał sosnowy z drewna litego to coś więcej niż regał Ikea.

pixel