Meble nowoczesne

( ilość produktów: 1 )

Nowoczesne meble drewniane – estetyka i funkcjonalność

Styl nowoczesny to jeden z najczęściej wybieranych stylów aranżacji pomieszczeń. Charakteryzuje się większą swobodą niż styl klasyczny, prostymi rozwiązaniami i skromniejszym zdobnictwem. Meble w stylu nowoczesnym mają uniwersalny charakter i można je łączyć z wieloma popularnymi obecnie trendami aranżacyjnymi.Nowoczesne meble z drewna mają zwykle prostą, jednocześnie elegancką formę. Duży nacisk kładziemy także na ich  funkcjonalność. Współcześnie oczekujemy od mebli nie tylko pięknego wyglądu, ale również niezawodności działania, trwałości i wygodny w codziennym użytkowaniu. Jako producent mebli nowoczesnych z wieloletnim doświadczeniem pamiętamy o tym bardzo dobrze. Dbamy o ergonomiczny kształt poszczególnych elementów, optymalną wysokość mebli, sprawne zamykanie i otwieranie drzwiczek i szuflad. W nowoczesnych meblach z drewna liczy się każdy szczegół – na komfort korzystania z mebla wpływają również pozornie błahe elementy, takie jak rozstawienie uchwytów, głębokość półek i sposób wykończenia konkretnych obszarów mebla.

Meble nowoczesne od producenta 

Nasza kolekcja mebli w nowoczesnym stylu obejmuje wiele produktów przeznaczonych do różnych pomieszczeń. Są to między innymi:szafy w wielu wariantach i wielkościach,stoły, ławy, stoliki kawowe i biurka,regały, witryny i kredensy,szafki RTVłóżka i szafki nocne.Meble nowoczesne mają zwykle proste bryły i naturalną kolorystykę. Naturalne drewno jest ozdobą samą w sobie, dlatego rzadko stosuje się tutaj przykuwające uwagę elementy ozdobne. Wiele naszych mebli w stylu nowoczesnym ma bardzo prostą formę – przykładem są witryny do salonu pozbawione tradycyjnych uchwytów (szuflady i szafki można otwierać dzięki estetycznemu frezowaniu). Elegancji dodają z kolei przeszklenia w części frontowej mebla. W naszej ofercie znajdują się także meble nowoczesne w bardziej klasycznym wydaniu – z uchwytami i nóżkami o różnych kształtach.

WoodenParadise – producent mebli nowoczesnych z litego drewna

Jesteśmy rodzinną firmą, która nie tylko sprzedaje meble, ale także projektuje je i wytwarza. Nasze produkty łączymy w serie – kolekcje różnych mebli wyprodukowanych w ramach jednego stylu. Jako że prowadzimy proces przygotowania produktu od A do Z, naszym klientom możemy zaoferować także meble stworzone na indywidualne zamówienie. Możemy także rozbudować lub zmodyfikować produkty z naszej regularnej oferty. Na życzenie przygotujemy produkt w innych wymiarach lub wyposażony w dodatkowe szafki, nadstawki i inne elementy. W praktyce nie ma tutaj ograniczeń – wykonamy dowolny mebel na podstawie Twoich wytycznych.

Meble z litego drewna – nowoczesne czy tradycyjne?

Jak wspomnieliśmy, nowoczesne meble z drewna nawiązują niekiedy formą do mebli klasycznych, jednak ich cechą charakterystyczną jest lekkość i nienachalność wykończenia. Dzięki temu pasują zarówno do pomieszczeń urządzonych w naturalnych kolorach, jak i tych, w których dominują zdecydowane barwy oraz dodatki połączone na zasadzie kontrastu. Nasze meble nowoczesne meble z litego drewna sprawdzą się jako funkcjonalna ozdoba salonu, praktyczne wyposażenie kuchni, czy sposób na wygodną sypialnię. Produkty z tej serii wybierane są również chętnie jako element aranżacji pokojów dziecięcych i młodzieżowych oraz gabinetów.

pixel