Meble rustykalne do salonu

( ilość produktów: 35 )

Meble rustykalne do salonu

Meble rustykalne do salonu w sklepie Wooden Paradise to powrót do rodzinnego domu na wsi. W naszej ofercie znajdują się:

które przywołują na myśl spokój i przytulność. Dbamy o wysoką jakość wykonania naszych wyrobów i pieczołowicie przyglądamy się poszczególnym etapom produkcji. Każdy mebel powstaje na zamówienie z pasją, jaka towarzyszy naszym doświadczonym stolarzom. Poznaj naszą całą kolekcję mebli rustykalnych do salonu.

Meble do salonu w stylu rustykalnym

Meble w stylu rustykalnym do salonu to w ostatnim czasie chętnie wybierany element aranżacji wnętrz. Dzięki takiemu wyposażeniu w mieszkaniu panuje ciepła i rodzinna atmosfera, a w pomieszczeniu jest jasno i nastrojowo. Główną inspiracją do urządzenia salonu w stylu rustykalnym jest wygląd wnętrz wiejskich domów oraz stosunkowo popularny ostatnio trend cottage core. Królują naturalne materiały, a także drewno, które musi być obecne w aranżacji inspirowanej stylem wiejskim.

Nasze meble rustykalne do salonu produkujemy z litego drewna sosnowego, które spełnia najwyższe standardy jakości i cechuje się niezwykłą trwałością. Takie wyposażenie doskonale oddaje charakter wnętrz rustykalnych, a podkreślaniu klimatu służy zachowanie jego naturalnej struktury. Białe meble rustykalne do salonu to nasza propozycja dla osób odważnych, które cenią niecodzienne połączenia i oryginalny design mebli pokojowych.

Białe meble do salonu rustykalne

Biały kolor frontu charakteryzuje meble rustykalne. Takie umeblowanie daje wrażenie schludnej i optycznie większej przestrzeni, w której każda rzecz ma swoje miejsce. Tradycyjny wygląd mebli wiejskich do salonu przełamują nowoczesne wybarwienia, dzięki którym nasze wyposażenie pięknie prezentuje się w mieszkaniach modernistycznych. Wszystkie meble są malowane ręcznie, a do nadania im pożądanego odcieniu wykorzystujemy naturalne lakiery i woski. Po zakończonym procesie drewno jest impregnowane poprzez nałożenie ochronnej powłoki.

Meble rustykalne do salonu z drewna są masywne i wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzają się przy przechowywaniu książek, kolekcji pamiątek oraz innych akcesoriów domowego użytku. Za oryginalny wygląd odpowiadają detale – ozdobne gzymsy i stylizowane uchwyty pozwalają poczuć się, jak w domku na wsi.

Meble rustykalne do salonu z litego drewna

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie powstają pod okiem doświadczonych stolarzy, którzy w codziennej pracy stale korzystają z tradycyjnych technik obróbki drewna. Drewno sosnowe stosowane do produkcji mebli w stylu rustykalnym do salonu wykazuje właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu jest bezpieczne dla alergików – nie zbiera kurzu i zapobiega jego wirowaniu w powietrzu. Meble z litego drewna są trwałe i odporne na pęknięcia oraz przetarcia – przez długi czas mogą uzupełniać wystrój salonu w stylu rustykalnym w takiej samej formie.

Meble rustykalne do salonu w Wooden Paradise

W Wooden Paradise zajmujemy się produkcją i sprzedażą drewnianych mebli rustykalnych do salonu. W naszej ofercie znajdziesz pojemne kredensy, niezabudowane biblioteczki i regały, witryny ze szklanymi drzwiczkami, masywne stoły, zestawy krzeseł oraz szafki RTV i stoliki kawowe, które pozwolą Ci stworzyć spójną i oryginalną aranżację salonu inspirowanego wiejskim stylem.

pixel