Meble rustykalne

( ilość produktów: 64 )

Meble rustykalne z litego drewna sosnowego

Meble rustykalne powstają z najlepszej jakości litego drewna sosnowego i stanowią połączenie starego stylu oraz nowoczesnego podejścia. Za sprawą ponadczasowego wyglądu i unikalnych elementów dekoracyjnych przypominają meble w stylu wiejskim znajdujące się w domach naszych dziadków czy rodziców.

w najbardziej wyeksponowanym miejscu pokoju. Nasza kolekcja obejmuje meble rustykalne klasyczne, które cechuje prosta forma i staranne wykonanie.

Nasze rustykalne meble wyróżnia brak prowadnic, subtelnie stylizowane elementy oraz zachowanie naturalnej struktury drewna. Oferujemy również wybór kolorowego lakieru lub wosku, który pokryje oryginalny odcień drewna sosnowego.

Dostępne kolory to m.in.:

  • miodowy,
  • kasztan,
  • dąb ciemny.
  • dąb przydymiony.
  • wybielający,
  • dwukolorowy.

Meble w stylu wiejskim

Meble rustykalne w stylu wiejskim dostępne w naszym sklepi cechuje dbałość o szczegóły, które zostały wzbogacone o stylizowane cokoły, nieznacznie zmieniły się również kształty oraz struktura poszczególnych elementów wyposażenia. Przy ich tworzeniu niezmiennie bazujemy na technologiach stolarskich, które towarzyszą obróbce rustykalnego drewna od pokoleń.  Zanim rozpoczniemy produkcję mebli w stylu rustykalnym, dokładnie sprawdzamy jakość drewna. W procesie tworzenia wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe drewno sosnowe, które jest odporne na uszkodzenia zewnętrzne i zachowuje swoją formę przez wiele lat.

Meble rustykalne w sklepie Wooden Paradise

W sklepie Wooden Paradise urządzisz sypialnię w stylu rustykalnym oraz znajdziesz:

Zapewniamy szeroki wybór kredensów, drewnianych szaf, krzeseł, stołów, regałów, witryn oraz łóżek. Prezentowane w ofercie rustykalne meble powstają z litego drewna, dzięki czemu zyskują niepowtarzalny design i doskonale współgrają z wystrojem inspirowanym stylem cottagecore. Biała witryna rustykalna stanie się przytulnym i sielankowym akcentem we wnętrzu salonu, natomiast meble rustykalne białe zagospodarowane w kuchennej przestrzeni świetnie sprawdzą się również przy przechowywaniu dużej liczby naczyń, zastaw stołowych i przyborów.

Ponadczasowe bielone meble rustykalne

Meble w stylu wiejskim są podobne do mebli prowansalskich za sprawą wybarwienia na biało. Dzięki takiemu zabiegowi meble rustykalne bielone pasują do pomieszczeń o ciemnym kolorze ścian, gdzie przy pomocy gry kontrastem tworzą ciekawą, loftową przestrzeń. W procesie barwienia na biało stosujemy technikę ręcznego malowania i korzystamy wyłącznie z lakierów i wosków najwyższej jakości. Meble rustykalne sosnowe nie wymagają montażu. Ze względu na ich strukturę oraz metodę wykonania są montowane przez naszych fachowców w zakładzie produkcyjnym, a następnie dostarczane do klienta. Zapewniamy transport, który stanowi gwarancję bezpiecznej dostawy. Meble drewniane mimo różnych możliwości zastosowania są ze sobą kompatybilne ? różne elementy wyposażenia pasują do siebie, dzięki czemu można stworzyć z nich kompletny projekt aranżacji wnętrza i zakupić upodobane meble w zestawie.

Drewniane meble rustykalne

Nasze meble rustykalne z litego drewna cechuje najwyższa jakość wykonania. Rzemieślnicza produkcja i wykorzystanie gatunku drzewa o dużej wytrzymałości pozwala przez lata cieszyć się niezmienną formą i estetyką naszych wyrobów. Drewniane meble rustykalne są w pełni ekologiczne i mogą stanowić element wyposażenia pokojów alergików. Sosnowe drewno rustykalne stanowi swego rodzaju filtr powietrza w pomieszczeniu, zapobiegając osadzaniu się kurzu na powierzchni. Z tego samego względu meble w stylu wiejskim z drewna są również łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu nawet przez kilka dekad mogą stanowić praktyczne i estetyczne wyposażenie domowych wnętrz.

Meble rustykalne od producenta Wooden Paradise

Przy wyborze mebli rustykalnych od producenta Wooden Paradise możesz liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Każdy model mebla możemy modyfikować według specjalnych życzeń klienta oraz wspólnie stworzyć projekt spełniający potrzeby domowników. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, a także wybór stylu dodatkowych elementów, takich jak klamki i uchwyty. Dostępne warianty detali to: postarzałe, srebrne i stylizowane w odcieniu złotym

Zapraszamy do kontaktu i poznania wszystkich kolekcji naszych mebli z litego drewna.

pixel