GARDEROBY I WIESZAKI

( ilość produktów: 3 )

Garderoby sosnowe do przedpokoju | Wieszaki sosnowe

Jeśli w swoim nowoczesnym domu posiadasz już urządzone każde pomieszczenie to nie zapominaj o godnym umeblowaniu jednego z najważniejszych pomieszczeń- swojego przedpokoju. Pomieszczenia które jako pierwsze odwiedza każda osoba wchodząca do domu, niezależnie czy jest to domownik czy gość.

Bardzo ważne jest, aby przedpokój był ładnie oraz poręcznie urządzony, w końcu jest to pomieszczenie w którym ściągasz odzież wierzchnią oraz buty. Aby dobrze urządzić swój przedpokój potrzebujesz to tego stylowego drewnianego wieszaka oraz garderoby- szafy w której możesz powiesić swoją kurtkę czy szalik.

Producent wieszaków oraz garderób do przedpokoju posiada w swojej ofercie stylowe garderoby do przedpokoju oraz drewniane wieszaki. Garderoby oraz wieszaki wykonane są z litego drewna sosnowego, zachowują w ten sposób swój urok oraz wytrzymałość. Jesteśmy pewni że garderoby do przedpokoju wykonane z litego drewna sosnowego który jest bardzo wytrzymałym drewnem będą godnie służyć przez pokolenia.

Nasze garderoby sosnowe oraz wieszaki wykonujemy na specjalne zamówienie klienta, nie ma więc mowy o kiepskiej jakości którą reprezentują garderoby Ikea. Nie są to garderoby produkowane masowo.

W ofercie posiadamy klasyczne garderoby sosnowe do przedpokoju. Garderoby te wyróżniają się prostotą wykonania dzięki czemu nadają się do praktycznie każdego rodzaju wnętrza. Garderoba sosnowa składa się z zespołu szaf, wieszaków oraz schowków. Są to garderoby z lustrem. Idealne połączenie jeśli nie posiadamy zbyt dużo miejsca na dodatkowe lustro lub szafki. Do garderoby spokojnie możemy pomieścić nasz obuwie.

Garderoba rustykalna to wyższa klasa wśród garderób do przedpokoju. Garderoba w stylu rustykalnym cechuje się wyraźnymi frezami, cokołami oraz gzymsami, sprawdzi się szczególnie w jednorodzinnych podmiejskich domach urządzonych w klimacie rustykalnym. Garderoba rustykalna do przedpokoju wygląda zniewalająco w białym wybarwieniu. Biała garderoba do przedpokoju to coś czego nie da się nie zauważyć wchodząc do mieszkania, przykuje uwagę każdego gościa.

Producent wieszaków sosnowych WoodenParadise posiada w ofercie trzy modele stylowych drewnianych wieszaków sosnowych. Trzy wspaniałe modele, które są hitem sprzedaży, w ofercie drewnianych wieszaków posiadamy do wyboru wieszaki sosnowe z uchwytami drewnianymi lub stalowymi. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sosnowe wieszaki do przedpokoju oraz garderoby malujemy na kilka wybarwień z naszego wzornika kolorów. To od Państwa zależy jaki kolor najbardziej pasuje do Państwa przedpokoju.

Jako producent wieszaków drewnianych i garderób oferujemy możliwość modyfikacji każdego z modeli produktów. Nie ma również problemu, aby dobrać inny mebel i stworzyć własny zestaw.

Przy zakupie większej ilości mebli oferujemy indywidualną wycenę produktów oraz kosztów dostawy. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel