KOMODY I BIELIŹNIARKI

( ilość produktów: 120 )

Drewniana komoda z litego drewna | Komoda sosnowa

Urządzając swoje wymarzone mieszkanie jedną z najistotniejszych kwestii jest wybór drewnianej komody do salonu. Komoda drewniana spełnia w salonie bardzo ważną funkcję, nie dość że zachowuje swój reprezentacyjny wygląd to jeszcze jest idealnym miejscem do prezentacji na jej mocnym, drewnianym blacie różnego rodzaju zdjęć, ozdób czy półmisków z owocami. Ważne jest zatem, aby drewniana komoda do salonu była najlepszej klasy. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych komód drewnianych do salonu.

 

Komoda drewniana to obowiązkowy mebel w każdym nowoczesnym salonie, sypialni oraz pokoju. Pozwala pomieścić w sobie wszystko to, co zalega bez ładu w Twoim mieszkaniu. W ofercie producenta drewnianych komód WoodenParadise znalazł się szeroki wybór drewnianych komód oraz bieliźniarek idealnych do Twojego domu. Oferta bieliźniarek stworzona jest w taki sposób, aby każdy znalazł odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Niezależnie od tego czy szukasz komody w stylu klasycznym, czy bardziej nowoczesnym- jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Nasze komody produkujemy z litego drewna sosnowego oraz bukowego. Komoda sosnowa oraz komoda bukowa to komoda z prawdziwego drewna. Nasze komody oraz bieliźniarki sosnowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, oraz szczególną dbałością o detale i wykończenie. Do produkcji naszych komód drewnianych używamy tylko i wyłącznie najlepszej jakości drewna. Kolejnym atutem naszych drewnianych komód jest fakt, iż pochodzą z małego zakładu produkcyjnego, w którym produkuje się komody drewniane na specjalne zamówienie , nie są one produkowane masowo jak w przypadku bieliźniarek Ikea.

Komoda sosnowa w stylu klasycznym

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest drewniana komoda do salonu wykonana w stylu klasycznym. Pasuje ona absolutnie do każdego rodzaju wnętrza, bez względu na to czy nasz salon wykończony jest w stylu tradycyjnym, klasycznym czy bardziej nowoczesnym.

Drewniana komoda do salonu jest komodą wykonaną w 100% z litego drewna sosnowego. Dzisiejsza propozycja drewnianej komody to swoista perełka, jest to komoda z przeszklonymi drzwiczkami szklanymi. Za drzwiczkami drewnianej komody sosnowej miejsce z pewnością znajdą najpiękniejsze zastawy stołowe lub alkohole. Nie ma lepszego wyboru jeśli chodzi o drewnianą komodę do salonu gdyż może ona spełniać również funkcję witrynki. Dodatkowe półeczki oraz szuflady pomogą nam pomieścić wszystko to, co wcale nie musi znajdować się na widoku.

Komoda drewniana w stylu rustykalnym

Komody Rustykalne to drewniane meble wyróżniające się oraz wybijające się z tłumu. Komoda w stylu rustykalnym znajdzie zastosowanie w stylowych salonach oraz sypialniach. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Bieliźniarka rustykalna to gwarancja klasy oraz oznaka wyszukanego stylu mieszkańców domu. Biała komoda rustykalna z pewnością nada wnętrzu domu jeszcze większej nowoczesności. Komoda drewniana w stylu rustykalnym idealnie cudownie podkreśla strukturę drewna oraz jej piękne detale. Idealnie pasować będzie do tradycyjnych domów, których mieszkańcy kochają naturę oraz wyznają szczególne zamiłowanie do starej technologii produkcji mebli.

Komoda drewniana w stylu skandynawskim

Komoda skandynawska to nowy trend w Polsce, który zachwyca. Komody te zainspirowane są komodami z nowoczesnych skandynawskich domów. Bieliźniarka w stylu skandynawskim zachwyca każdego, kto ją zobaczy. Komody skandynawskie wyróżniają się białym kolorem oraz stylowymi, oraz solidnymi nóżkami, na których stoją. Biała komoda jest piękna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić ją w innym kolorze. W ofercie posiadamy kilkanaście komód skandynawskich z sosnowego drewna litego, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Styl sandynawski ma to do siebie, że kocha światło i jasne odcienie. Drewniana komoda skandynawska do salonu to obecnie must have jeśli chodzi o nowoczesne wykończenia, zatem sprawdzi się absolutnie w każdym salonie. Drewnianej komodzie skandynawskiej uroku dodają charakterystyczne sosnowe nóżki.

Komoda drewniana z litego drewna bukowego

Komody bukowe to całkiem inne komody niż komody sosnowe. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania podpartym mocnym surowcem, jakim jest drewno sosnowe. Posiadamy bieliźniarki bukowe klasyczne oraz bardzo nowoczesne komody bukowe wyróżniające się brakiem uchwytów na ręce. Drewniana komoda bukowa do salonu wykonana jest z bardzo twardego drewna bukowego, drewno to jest nie tylko bardzo odporne na czynniki mechaniczne, ale i również wspaniale eksponuje strukturę drewna przez co możemy być pewni, że bukowa komoda do salonu idealnie spełni swoją funkcję. Istnieje możliwość wykończenia jej na wiele kolorów z naszego wzornika, klasy oraz szyku bukowej komodzie do salonu dodają nowoczesne uchwyty oraz stylowe nóżki.

Producent komód drewnianych

 Jako producent drewnianych komód z litego drewna sosnowego oraz bukowego oferujemy możliwość dowolnej modyfikacji każdego z modelu. To od Państwa zależy jak zmodyfikujemy daną komodę, aby w stu procentach spełniała swoją funkcję w Państwa domu.

Posiadamy w swojej ofercie komody:

  • sosnowe oraz bukowe z szufladami,
  • komody z półkami,
  • komody szklane,
  • komody narożne,
  • komody z przewijakiem,
  • komody na wino.

 

pixel