KREDENSY DREWNIANY

( ilość produktów: 11 )

Kredens drewniany sosnowy - kuchenny z litego drewna

W Wooden Paradise z pasją i starannością podchodzimy do produkcji mebli drewnianych, a efektem naszej pracy jest piękne i funkcjonalne wyposażenie. Kredens z litego drewna do kuchni doskonale spełnia swoją praktyczną funkcję, umożliwiając przechowywanie stołowej zastawy, wyposażenia, akcesoriów kuchennych, przetworów, produktów spożywczych oraz wielu innych przedmiotów, które przydają się podczas codziennego przygotowywania i spożywania posiłków. Poznaj całą naszą ofertę kredensów drewnianych w różnych stylach, które uzupełnią wystrój każdej kuchni i pozwolą stworzyć komfortowe wnętrze.

Kredens kuchenny drewniany

Specjalizujemy się w stolarstwie ręcznym, a nasze kredensy kuchenne wyróżniają dopracowane detale. Przy ich produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy drewno sosnowe, którego jakość dokładnie weryfikujemy tuż po otrzymaniu surowca od naszych dostawców. Po zakończeniu prac wszystkie kredensy drewniane do kuchni zostają dodatkowo zabezpieczone warstwą naturalnego lakieru lub wosku w kolorze bezbarwnym czy innym odcieniu z naszej palety kolorystycznej. Kredens kuchenny drewniany to inwestycja na lata, dzięki której z funkcjonalnego mebla będą mogły korzystać również przyszłe pokolenia.

Kredens drewniany do kuchni

Kredens kuchenny drewniany świetnie sprawdzi się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Eleganckie wykończenie, ozdobne gzymsy i elementy dekoracyjne dodają stylu i sprawiają, że pomieszczenie wygląda gustownie. Dużą zaletą kredensu z litego drewna jest ilość miejsca do zagospodarowania. W naszych meblach umieszczamy liczne szafki zamykane, przeszklone półki oraz wysuwane szuflady, które pozwolą utrzymać ład i harmonię. Kolor wybarwienia frontów oraz rodzaj uchwytów konsultujemy z naszymi klientami. Każdy kredens do kuchni powstaje na indywidualne zamówienie, a my jako producent przed rozpoczęciem prac możemy uwzględnić drobne poprawki i życzenia względem oczekiwanego efektu końcowego.

Kredens drewniany sosnowy

Kredens kuchenny z drewna sosnowego jest odporny na otarcia, zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Ten rodzaj materiału cechuje wysoka wytrzymałość, dzięki czemu meble sosnowe przez lata zachowują stylową prezencję i wygląd. Moda na kredensy do kuchni nie przemija. W magazynach wnętrzarskich można zaobserwować stale obecny trend na kuchenne meble w starym stylu, które dodają szyku i wprowadzają do wnętrza rodzinny, przytulny nastrój.

Kredensy kuchenne w różnych stylach

W naszej ofercie znajdziesz kredens kuchenny drewniany rustykalny, skandynawski kredens, kredensy do kuchni w stylu klasycznym i nowoczesnym, dzięki czemu z łatwością dobierzesz styl mebla do aranżacji całego pomieszczenia i pozostałych elementów wyposażenia. Kredensy drewniane rustykalne nawiązują do wnętrz dawnych chat wiejskich, w których przeważały masywne, pojemne meble wykończone frontami w jasnych odcieniach. W naszej kolekcji odzwierciedlamy najważniejsze cechy mebli w tym stylu, czego efektem są białe kredensy kuchenne ze stylizowanymi elementami. Do jasnej kuchni inspirowanej stylem skandynawskim świetnym wyborem będzie kredens drewniany sosnowy. Wykończenie w postaci naturalnych zwojów i struktury drewna podkreśla główne cechy tego stylu i dodaje kuchni przytulności. Ponadto drewno sosnowe jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki właściwościom elektrostatycznym kurz nie przywiera do powierzchni mebli, co pozwala dłużej utrzymać porządek w przestrzeni kuchni.

 

pixel