STOJAK EKSPOZYTOR NA WINO

( ilość produktów: 2 )

Drewniany ekspozytor na wino | Komoda na wino | Regał na wino

Jeżeli jesteś pasjonatem wina oraz innych alkoholi to w Twoim domu musi znaleźć się coś wyjątkowego. Coś co podkreśli Twoje zamiłowanie oraz hobby- drewniany ekspozytor na wino.

WoodenParadise stworzył w swojej kolekcji istną perełkę dla kolekcjonerów butelek z winem. Ekspozytory na wino stworzone są z litego drewna sosnowego oraz bukowego. Wierzymy że tylko ekspozytory wykonane z mocnego oraz wytrzymałego drewna będą godnie służyć i idealnie spełniać swoją funkcję w domu. Ekspozytory na wino znajdujące się w naszej ofercie nadają się absolutnie do każdego rodzaju wnętrza, niezależnie od tego czy Twoje mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym czy klasycznym stylu drewniane komody na wino idealnie do niego spasują.

W ofercie producenta regałów na wino znajdują się regały bukowe wykonane w bardzo klasycznym stylu. Regał na wino z drewna bukowego idealnie wpasuje się w klimat klasycznego domu. Jest to rzecz niezbędna do postawienia w centrum uwagi podczas imprez rodzinnych.

Rustykalna komoda na wino to już coś więcej niż bukowy ekspozytor. Rustykalny regał na wino wykonany jest z drewna sosnowego, oprócz półeczek na butelki zawiera dodatkowo szufladki na cenne dodatki takie jak korkociąg czy cygara. Jeśli posiadasz w swoim domu przytulny gabinet do pracy oraz relaksu sosnowa komoda na wino będzie wspaniałym dodatkiem.

Jesteśmy producentem sosnowych ekspozytorów na wino dlatego oferujemy możliwość modyfikacji każdego z posiadanych ekspozytorów na wino oraz regałów na wino. Nie ma problemu aby zmienić detale czy wymiary. Możliwe jest również aby wykonać sosnowy ekspozytor zamiast bukowego.

Komody na wino z oferty WoodenParadise można łączyć z innymi produktami z naszych kolekcji. Wystarczy wyszukać interesujący nas ekspozytor na wino oraz nazwę jego kolekcji i zapoznać się z daną kolekcją.

Przy zakupie większej liczby mebli oferujemy indywidualną wycenę produktów oraz kosztów dostawy. Chcemy, aby byli Państwo zadowoleni z każdego zakupionego w naszym sklepie produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekspozytorów na wino.

pixel