STOŁY I KRZESŁA

( ilość produktów: 9 )

Stoły z litego drewna

W naszej ofercie znajdziesz stoły z litego drewna wykonane przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich. Do produkcji wykorzystujemy naturalne drewno sosnowe, dzięki czemu produkowane przez nas elementy wyposażenia są wytrzymałe i zachowują trwałość na lata. Funkcjonalne wyposażenie pozwoli Ci stylowo urządzić kuchnię, jadalnię, a także salon w stylu loft, skandynawskim lub rustykalnym. Poznaj całą kolekcję i wybierz stół z krzesłami z litego drewna do Twojego wnętrza.

Stół z krzesłami z litego drewna

Obowiązkowym pomieszczeniem każdego domu jest salon, w którym znajduje się duży stół z krzesłami, przy którym spotykają się nie tylko domownicy, ale i goście przybywający w odwiedziny. Stół pełni ważną funkcję, dlatego warto zadbać, aby wyglądał reprezentacyjnie. Z pomocą przychodzi producent krzeseł oraz stołów z litego drewna Wooden Paradise. Drewniane meble naszej produkcji wykonane są z najlepszych materiałów i wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki temu nie tylko wspaniale ozdobią wnętrze, lecz również będą służyć przez długie lata.

Stół z litego drewna do jadalni

Wooden Paradise w swojej ofercie posiada drewniane krzesła i stoły z litego drewna idealnie pasujące do każdego wnętrza bez znaczenia czy mieszkanie jest wykończone w stylu nowoczesnym, czy bardziej klasycznym. Nasze krzesła oraz stoły produkowane są z litego drewna sosnowego. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy, wiemy, że najlepszym materiałem do produkcji krzeseł i stołów jest właśnie ten rodzaj drewna. Nie tylko ze względu na duże walory estetyczne, lecz również jego wytrzymałość, co często jest jednym z priorytetów przy wyborze mebli do kuchni, jadalni czy salonu.

Stół z blatem z litego drewna

Stoły z litego drewna cechuje solidna i masywna konstrukcja. Blaty powstają w całości z drewna pozyskanego z naturalnych drzew, dzięki czemu są odporne na odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Drewno sosnowe bardzo dobrze znosi upływ czasu i zachowuje niezmienioną formę przez lata, dlatego możesz mieć pewność, że Twój stół drewniany będzie prezentował się tak, jak w dniu zakupu przez najbliższe lata użytkowania. W celu zabezpieczenia powierzchni drewna wykorzystujemy naturalne woski i lakiery, które wydobywają piękno surowca. Jako producent mamy również możliwość wybarwienia blatu na wybrany kolor ze wzornika dostępnego w naszym sklepie.

Stoły z litego drewna na zamówienie

Krzesła sprzedajemy w zestawach cztero- oraz sześcioelementowych. Istnieje możliwość zakupu pojedynczej sztuki, w tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.Sprawdź naszą ofertę i wybierz drewniany stół oraz krzesła idealnie dopasowane do wnętrza Twojego domu.

pixel