SZAFKI RTV

( ilość produktów: 20 )

Drewniana szafka RTV pod telewizor z litego drewna sosny i buku

Drewniana Szafka RTV pod telewizor jest niezbędnym elementem naszego salonu czy pokoju. Każdy lubi oglądać telewizor i każdy przykuwa do niego uwagę, niezależnie czy jest to domownik, czy gość odwiedzający gospodarzy w ich domu. Dlatego tez każdy zwraca uwagę nie tylko na telewizor, ale również to na czym jest on postawiony- szafce pod telewizor. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest, aby mieć w swoim domu przykuwającą uwagę drewnianą szafkę pod telewizor.

Producent drewnianych szafek RTV WoodenParadise posiada w swojej ofercie kilkanaście modeli regałów telewizyjnych. Regały RTV wykonane są tylko i wyłącznie z litego drewna sosnowego oraz bukowego. Tylko takie drewno daje gwarancję, że nasza drewniana szafka telewizyjna będzie piękna oraz co ważne wytrzymała. Nasze drewniane szafki telewizyjne produkujemy na specjalne zamówienie klienta, nie są to stoliki RTV wyprodukowane w dużej fabryce, dlatego jakość ich wykonania jest znacznie wyższa niż szafek RTV Ikea produkowanych na masową skalę.

Sosnowe szafki RTV cechują się mocno klasycznym wyglądem, nie zawierają one wyzywających frezów, gzymsów czy innych widocznych elementów ozdabiających. Sosnowe szafki telewizyjne są uniwersalne i nadają się do każdego pomieszczenia. Niezależnie czy szukasz sosnowego stolika RTV do salonu, sypialni czy gabinetu- jesteś w odpowiednim miejscu.

Rustykalne szafki RTV to klasa wyższa. Szafki telewizyjne w stylu rustykalnym cechują się przede wszystkim bogatym zdobieniem takim jak gzymsy czy frezy. Wyglądają cudnie w wersji dwukolorowej- w kolorze białym i miodowym. Biała szafka RTV w stylu rustykalnym wprowadzi do Twojego salonu powiew nowoczesności.

Szafka RTV w stylu skandynawskim wyróżnia się nie tylko solidnymi sosnowymi nóżkami, ale również białym akcentem oraz wybarwieniem wprost z chłodnej północy Norwegii. Nie ma problemu, aby zakupić ją w innym wybarwieniu- do wyboru w naszym wzorniku kolorów jest ich wiele. Biała skandynawska szafka telewizyjna świetnie komponuje się w innymi meblami skandynawskimi.

Szafka RTV bukowa cechuje się wyglądem oraz dużą wytrzymałością. Lite drewno bukowe to bardzo mocne drewno, które będzie wyglądać świetnie przez długie lata. W ofercie bukowe stoliki telewizyjne bardziej klasyczne oraz te nowoczesne- z szufladami bez uchwytów na dłonie.

W ofercie posiadamy drewniane stoliki telewizyjne z szufladami oraz półkami, wszystkie posiadają otwory na kable.

Jako producent drewnianych szafek RTV udostępniamy Państwu możliwość modyfikacji każdego z modelu szafek RTV pod względem wymiarów oraz elementów.

Zachęcamy do stworzenia swojego własnego zestawu mebli, każda sosnowa oraz bukowa szafka RTV jest kompatybilna z innymi meblami z naszych kolekcji. 

pixel