SZAFKI KUCHENNE

( ilość produktów: 5 )

Szafki kuchenne z litego drewna

Jeżeli w Twojej nowoczesnej kuchni posiadasz niezagospodarowane ściany to warto przemyśleć zakup sosnowych szafek wiszących idealnie nadających się do Twojej kuchni. Szafki wiszące do kuchni producenta mebli WoodenParadise gwarantują niesamowite wrażenie od pierwszego wejrzenia.

Wykonane są z litego drewna sosnowego, więc nie ma tutaj mowy o zniszczeniu czy uszkodzeniu powłoki na przykład w skutek zmiany temperatur czy pary. Szafki kuchenne produkowane są z największa uwaga oraz zaangażowaniem naszych pracowników, drewno sosnowe gwarantuje nie tylko wspaniały wygląd ale i doskonałą wytrzymałość szafki kuchennej dzięki której będzie służyć przez długie lata i bez problemu pomieści oraz udźwignie wszystkie znajdujące się w niej przedmioty kuchenne takie jak naczynia, garnki czy zastawy stołowe.

Standardowo produkujemy sosnowe szafki kuchenne w dwóch konfiguracjach- dwudrzwiowe szklane szafki kuchenne oraz trzydrzwiowe szklane szafki kuchenne, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać dla Państwa wisząca szafkę kuchenna w innym wymiarze. Już kilkukrotnie realizowaliśmy takie zamówienia na wiszące szafki kuchenne, dlatego nie ma z tym żadnego problemu.

Wisząca szafka kuchenna z litego drewna sosnowego

Wiszące szafki kuchenne z drewna sosnowego lakierujemy na jeden z 8 kolorów z naszego wzornika, to od Państwa zależy jaki kolor jest najodpowiedniejszy do Państwa kuchni. Istnieje możliwość zakupu surowej szafki kuchennej, bez żadnego lakieru oraz koloru- jest to wspaniała opcja dla osób które chciałby pomalować swoją szafkę na inny, niezwykły kolor. Szafka kuchenna posiada szkło dzięki czemu możemy bez problemu ułożyć na jej półkach elementy ozdobne, dzięki czemu Państwa kuchnia nabierze duszy artystycznej i nie będzie zwykłą kuchnią.

Jesteśmy pewni że szklana szafka kuchenna idealnie wpasuje się w klimat Państwa kuchni ponieważ jest to wisząca szafka kuchenna wykonana w stylu klasycznym nadającym się do każdego rodzaju wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi drewnianymi meblami kuchennymi z naszych kolekcji.

pixel