STOŁY I KRZESŁA

( ilość produktów: 11 )

Stół i krzesła drewniane

Obowiązkowym pomieszczeniem każdego domu jest salon, w którym znajduje się duży stół z krzesłami, przy którym spotykają się nie tylko domownicy, ale i goście przybywający w odwiedziny. . Dlatego ważną kwestią jest, aby stół wyglądał reprezentacyjnie. Z pomocą przychodzi producent krzeseł oraz stołów WoodenParadise. Drewniane meble naszej produkcji wykonane są z najlepszych materiałów i wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki temu nie tylko wspaniale ozdobią wnętrze, lecz również będą służyć przez długie lata.

Stylowe i solidne drewniane meble do jadalni

WoodenParadise w swojej ofercie posiada drewniane krzesła i stoły idealnie pasujące do każdego wnętrza bez znaczenia czy mieszkanie jest wykończone w stylu nowoczesnym, czy bardziej klasycznym. Nasze krzesła oraz stoły produkowane są z litego drewna sosnowego. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy, wiemy, że najlepszym materiałem do produkcji krzeseł i stołów jest właśnie ten rodzaj drewna. Nie tylko ze względu na duże walory estetyczne, lecz również jego wytrzymałość, co często jest jednym z priorytetów przy wyborze mebli do kuchni, jadalni czy salonu.

Drewniany stół rustykalny

W ofercie sklepu internetowego WoodenParadise znalazł się rustykalny stół, który bez wątpienia nada niesamowitego charakteru oraz ducha każdemu mieszkaniu. Stół wykonywany jest na specjalne zamówienie, dzięki czemu jego wymiary będą idealnie dostosowane do pomieszczenia, w jakim będzie się znajdował.

Podstawową wersją stołu rustykalnego jest wybarwienie dębu miodowego z białym. Biały stół rustykalny to absolutnie wyjątkowy element wystroju salonów i jadalni oraz coś, czego z pewnością pozazdroszczą wszyscy goście. Dzięki wykorzystaniu specjalnie wyselekcjonowanego gatunku drewna oraz wysoką precyzją wykonania, blaty stołów charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz długoletnią funkcjonalnością.

Sosnowy stół rustykalny jest wykonywany w standardowych wymiarach przedstawionych na górze karty produktu. Istnieje również możliwość indywidualnej modyfikacji wymiaru stołu. W ofercie dostępny jest również stół z dostawką. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy dłuższy blat stołu, przy którym zmieści się więcej domowników i gości.

Krzesła

Jeżeli mamy już drewniany stół, nie możemy zapomnieć o krzesłach. W ofercie producenta krzeseł sosnowych WoodenParadise znalazły się drewniane krzesła rustykalne tworzące idealny zestaw z rustykalnym stołem. Białe krzesło rustykalne to symbol klasy oraz nowoczesności. Całość stworzy ponadczasowy zestaw, który sprawdzi się idealnie zarówno w mniejszych jak i większych pomieszczeniach.

Krzesła sprzedajemy w zestawach cztero- oraz sześcioelementowych. Istnieje możliwość zakupu pojedynczej sztuki, w tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz drewniany stół i krzesła idealnie dopasowany do wnętrza Twojego domu.

pixel