Szafki na buty

( ilość produktów: 26 )

Szafki na buty do przedpokoju, sosnowe

Buty jeśli nie są odpowiednio przechowywane mogą być stałym źródłem bałaganu. Ludzie mają tendencję do kopania ich, gdy wchodzą do domu pozostawiając brud na korytarzu, w pomieszczeniu gospodarczym lub kuchni, nie wspominając o ryzyku potknięcia się o nie. WoodenParadise dzięki wspaniałej kolekcji szafek na buty rozwiąże ten problem.

Przechowywanie butów można ogólnie podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest to rozwiązanie w którym Twoje buty są widoczne i gotowe do wyciągnięcia i założenia, kiedy ich potrzebujesz- regał na buty. Drugim jest poręczność butów gdyż będziesz je bezpiecznie przechowywać, na przykład miejsce do przechowywania letnich butów zimą i odwrotnie. Półka na buty jest doskonałym dodatkiem do pomieszczeń, w których buty mają tendencję do gromadzenia się. Utrzymuje buty w parach gotowe do założenia, a także schludne i uporządkowane. A co najważniejsze, półki na buty są układane warstwowo, dzięki czemu możesz przechowywać wiele butów bez zajmowania dużo miejsca na podłodze. Wybierz liczbę potrzebnych półek (od dwóch do pięciu) i schowaj- to takie proste.

Mamy modele z drewnianymi listwami, a popularną opcją jest również ławka na buty. Jest to coś w rodzaju szafki na buty z siedziskiem, która łączy w sobie półkę na buty w stylu przegródki z ławką, dzięki czemu można usiąść gdy je zakładasz. Sprytnym sposobem na przechowywanie butów jest szafka na buty. Z zewnątrz wyglądają jak każda inna szafka, ale gdy ją otworzysz to zobaczysz pięknie ułożone pary butów. Bardzo dobrze sprawdzają się w przedpokoju lub werandzie, ponieważ można na nich umieścić ozdoby, obrazy lub kwiaty.

W naszej ofercie posiadamy szafy na buty z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi. Szafki wykonane są z sosnowego drewna litego. Drewno lite gwarantuje mocne wykonanie oraz długą żywotność szafki. Z uwagi na to, iż jesteśmy mebli drewnianych, produkowane przez nas szafki na buty mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia szafki na buty wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia) taką szafkę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, biała szafka na buty z drewna litego to dla nas żaden problem. Nowoczesna szafka na buty z naturalnego drewna litego to coś więcej niż szafka na buty Ikea.

pixel