Komody

( ilość produktów: 77 )

Komody sosnowe, drewniane do sypialni lub salonu

Elegancka komoda sosnowa z drewna litego, bieliźniarka to niezbędny element każdej modnej sypialni, garderoby czy salonu. Warto więc wiedzieć że w swojej ofercie mamy pełną gamę stylowych komód, które zaspokoją każdy możliwy gust. Jeśli szukasz komody sosnowej w klasycznym stylu to mamy dla Ciebie szeroki wybór produktów. Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia była udekorowana bieliźniarką z prostymi krawędziami, błyszczącymi powierzchniami i nie miała w sobie niczego wyzywającego a jej styl cechował się prostotą a zarazem elegancją- jesteś w odpowiednim miejscu gdyż mamy takie komody i bieliźniarki.

Przy wyborze nowej komody sosnowej w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad odpowiednią wysokością i szerokością. Mamy komody wszystkich rozmiarów, od niewielkich wysokości po bieliźniarki do wysokość głowy, z dwiema, trzema, czterema, pięcioma lub więcej szufladami. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, niska, szeroka skrzynia zachowuje wrażenie przestronności pomieszczenia, odsłaniając więcej ścian i pomaga w rozprowadzaniu światła. Jeśli przestrzeń jest bardziej ograniczona, wyższa komoda zapewnia tę samą pojemność, ale zajmuje dużo mniej miejsca. Oczywiście wszystko zależy od osobistego gustu i tego co oraz w jakich ilościach chcesz przechowywać, przed podjęciem decyzji należy zapoznać się ze wszystkimi opcjami- wybór nie będzie prosty ponieważ od naszych komód ciężko oderwać oczy i każda kolejna oglądana komoda, czy bieliźniarka może wydawać się bardziej atrakcyjna do Twojego domu.

Przy wyborze odpowiedniej komody sosnowej do Twojego domu bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego wybarwienia drewna. Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych, produkowane przez nas komody mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia bieliźniarki wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taką komodę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białej komody sosnowej z drewna litego to dla nas żaden problem.

Komoda służy również drugorzędnemu celowi jako stół lub ekspozycja, zwykle ustawiane są na niej lampy, zdjęcia, produkty kosmetyczne i inne rzeczy. Wszystko to, aby Twoja sypialnia była bardziej funkcjonalna i przytulna. Jest to również brane pod uwagę przy wyborze komody, ponieważ powierzchnia blatu określa ile oraz jakie przedmioty można na niej ustawić, wysokość odgrywa rolę jeśli chcesz, aby rzeczy były dostępne i widoczne.

Podczas projektowania pokoju liczy się styl. Starszy dom doskonale komponuje się z bogato zdobioną sypialnią, więc wystarczy wybrać okres który będzie inspiracją. Tu należy zdefiniować swoje własne upodobania, jeśli jesteśmy bardziej zwolennikami stylu klasycznego, rustykalnego, prowansalskiego czy może jesteśmy zwolennikami mebli industrialnych lub loftowych. Nasze kolekcje komód obejmują wszystko od wiktoriańskiej stylu po art deco, więc jest naprawdę wiele możliwości wyboru. Jeśli meble w stylu klasycznym to dla Ciebie za mało, zapraszamy do obejrzenia innych naszych kolekcji sosnowych lub bukowych. Komoda wykonywana na zamówienie to coś więcej niż komoda Ikea.

Niektóre style nie są ani tradycyjne, ani nowoczesne, więc pasują do każdego rodzaju przestrzeni. Grube drewno o surowym wyglądzie może pasować do mniej więcej wszystkiego w sypialni, i prawdopodobnie dlatego jest tak popularne jako materiał na komodę. W nowoczesnych sypialniach dominuje minimalizm i proste linie z gładkimi, odblaskowymi powierzchniami. Naturalne lite drewno sosnowe, lakierowane lub woskowane na wybrane odcienie z naszych wzorników nowoczesna oraz dokładna sztuka wykonania według najlepszych technologii obróbki drewna. Jeśli to brzmi jak twoja sypialnia lub twoje aspiracje, pokochasz naszą kolekcję modnych komód, bieliźniarek. Niezależnie od tego, do jakiego nowoczesnego stylu dążysz, możemy go zadowolić meblami do twojej sypialni, salonu oraz gabinetu.

pixel