Witryny

( ilość produktów: 18 )

Witryny szklane, sosnowe kredensy kuchenne

Kredensy sosnowe z drewna litego powracają do mody, a ludzie coraz częściej doceniają ich zastosowanie. Wyglądają podobnie jak te z lat 60 czy 70 jednak kształtem przestały przypominać ogromne skrzynie zajmujące dużą przestrzeń domu.

Przechowywanie to pierwsza atrakcja nowoczesnego kredensu sosnowego. Dzięki szufladom, półkom i przegródkom za drzwiami to świetne miejsce do przechowywania wszystkiego, od zabawek po zastawy stołowe, naczynia czy dokumenty. Ich wysokość i skala sprawiły, że stały się podstawą nowoczesnego domu. Stojąc na wysokości talii, dostrzegamy starannie wykończony blat na którym zazwyczaj ustawiane są piękne dodatki takie jak kwiaty czy półmiski z owocami tworząc w ten sposób połączenie nowoczesnego mebla wykonanego starą oraz sprawdzoną technologią naszych przodków z martwą naturą. Widok rodem z XIX letnich obrazów czy fotografii.

Kredens z naturalnego litego drewna sosnowego ma solidny, tradycyjny wygląd, który pięknie pasuje do niemal każdego otoczenia, zwłaszcza ciemnego drewna, które ma w sobie prawdziwą elegancję oraz szyk.

Przy wyborze odpowiedniego kredensu sosnowego do Twojego domu bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego wybarwienia drewna. Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych, produkowane przez nas kredensy mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia kredensu wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia) taki kredens można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białego kredensu sosnowego z drewna litego to dla nas żaden problem. Kredens sosnowy z naturalnego drewna litego to coś więcej niż kredens Ikea.

Kredens kuchenny sosnowy wykonany w stylu klasycznym to idealny wybór dla wielbicieli prostego, a zarazem bardzo eleganckiego stylu bez wyzywających dodatków. Proste linie, brak gzymsów, solidne wykonanie to coś czym cechuje się kolekcja kredensów sosnowych z drewna litego WoodenParadise. Jeśli zależy nam aby nasz mebel wyglądał jak stary kredens to nic prostszego, zadbamy o to aby wyglądał właśnie tak. Nasze kredensy sosnowe należą do kolekcji Sosna Classic, kolekcja ta posiada szeroki wybór mebli do każdego pomieszczenia, nic więc nie stoi na przeszkodzie aby dobrać kredens w zestawie z innymi meblami naszej kolekcji, gwarantuje to harmonię naszego mieszkania oraz zapewni niepowtarzalny styl domu.

Niezależnie od tego, do jakiego stylu dążysz w swoim domu, kredens sosnowy nie musi być kompromisowy. Proste, o zaokrąglonych kształtach, tradycyjne lub pozbawione wszelkich schematów- mamy to w swojej ofercie. Ponieważ jesteśmy producentem mebli drewnianych, kredens będzie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy użycie tylko i wyłącznie ekologicznego drewna litego wysokiej jakości. Wszystkie używane przez nas farby posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kredensów. Istnieje możliwość modyfikacji każdego z modeli.

pixel