Szafy

( ilość produktów: 44 )

Szafy sosnowe, drewniane do sypialni lub przedpokoju

Stoją wysoko i dominują nad meblami w sypialni. Szafa musi być idealna. W WoodenParadise mamy do wyboru kilka stron z wyrafinowanymi szafami więc mamy gwarancję że znajdziesz tą, której szukasz. Na naszej stronie znajdziesz:

  • Szafy przesuwne
  • Szafy z lustrami
  • Szafy ubraniowe
  • Szafy jednodrzwiowe
  • Szafy dwudrzwiowe
  • Szafy trzydrzwiowe
  • Szafy czterodrzwiowe

Kolekcja szaf Sosna Classic idzie tradycyjną ścieżką i oferuje szafy z naturalnego litego drewna sosnowego. Dokładnie takie, które były rozpoznawalne dla każdego przez ostatnie dziesiątki lat. Można było je znaleźć praktycznie w każdym domu. Te szafy mają naturalne piękno, słoje i sęki sprawiają że są niepowtarzalne i atrakcyjne, niezależnie od wystroju pomieszczenia. Mają do nich solidne i prawdziwe wyczucie, co sprawia że są zawsze popularnym wyborem. Szafy znajdujące się w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z naturalnego oraz ekologicznego sosnowego drewna litego.

Szafy z lustrem to kolejny powszechny wybór i nie jest tajemnicą dlaczego tak jest. Po pierwsze, jest to skuteczny sposób na umieszczenie w sypialni pełnowymiarowego lustra, abyś mógł właściwie ocenić swój wygląd przed wyjściem, a to jest wystarczająco korzystne. Ale lustra mają również drugorzędny cel: rozsył światła. Im więcej luster masz w pomieszczeniu, tym bardziej naturalne i sztuczne światło jest odbijane a nie pochłaniane, a to dalej rozprowadza światło. Duże lustro na szafie może również dać złudzenie większej przestrzeni - a to naprawdę pożądane w mniejszej sypialni.

Nasze szafy nie jest samodzielnymi meblami - są one zaprojektowane tak, aby pięknie komponować się z innymi meblami z naszej oferty. Jeśli więc masz już jedną z naszych toaletek, komód lub szafek nocnych, istnieje duża szansa, że sprzedamy szafę pasującą do mebla z Twojego domu co może być ważnym czynnikiem, aby uzyskać bardziej spójny wygląd w całym pokoju czy mieszkaniu. Dostępne do wyboru funkcje obejmują rodzaj drzwi. Podczas gdy większość naszych szaf ma drzwi otwierane w tradycyjny sposób, mamy również szafy z drzwiami przesuwnymi - idealne do sypialni, w których brakuje miejsca.

Posiadamy również szeroką gamę szaf narożnych. Narożnik to często miejsce, w którym możesz marnować miejsce, jeśli masz szafy lub szafki wzdłuż dwóch sąsiednich ścian, ponieważ nie możesz mieć drzwi w rogu. Chyba że masz dedykowaną jednostkę narożną. Szafa narożna ma drzwi ustawione pod kątem 45 stopni, dzięki czemu masz pełny dostęp do obszaru za nimi - nie marnujesz miejsca, a także świetnie wyglądają.

Wnętrze szafy również jest bardzo ważne, w zależności od tego co chcesz przechowywać w szafie posiadamy szafy w wielu konfiguracjach- szafa z drążkiem na wieszaki, szafa z półkami lub szafa dzielona (z drążkiem oraz półkami) na życzenie klienta możemy również wykonać szafy w indywidualnych konfiguracjach.

Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem szaf sosnowych, produkowane przez nas szafy mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu szafę woskowaną czy lakierowana, istnieje również możliwość zamówienia szafy wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taka szafę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białej szafy sosnowej z drewna litego to dla nas żaden problem. Szafa sosnowa wykonane na zamówienie to cos więcej niż szafa Ikea- to styl i elegancja prawdziwego drewna sosnowego a nie meble z płyty MDF.

pixel