Toaletki

( ilość produktów: 2 )

Toaletka z drewna sosnowego z lustrem do sypialni

To miejsce, w którym zmieniasz się od rozespanej Pani domu do eleganckiej bizneswoman więc powinnaś okazywać swojej toaletce szacunek, na jaki zasługuje, i zapewnić jej honorowe miejsce w sypialni. A do tego potrzebujesz stylowej funkcjonalnej toaletki z mnóstwem funkcji. Witamy we wspaniałej kolekcji toaletek sosnowych firmy WoodenParadise. Prowadzimy całą gamę stylów, od ozdobnych rozkoszy buduaru po stoły, które są ogólnie bardziej kanciaste, ostre i czyste. Większość jest wyposażona w lustro, ale inne to tylko stół więc upewnij się, że wybrałaś właściwy zestaw, którego szukasz.

W najprostszym przypadku posiadamy toaletki sosnowe w stylu biurka, z zestawem szuflad i blatem, dzięki czemu możesz przygotować się z własnym lustrem i krzesłem — jest to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy po prostu chcą niedrogiego miejsca na poprawienie twarzy przed wyruszeniem w świat.

Na drugim końcu spektrum znajdują się toaletki kosmetyczne z drewna sosnowego, które przenoszą Cię do świata hollywoodzkiego blasku, gdzie niezbędne rzeczy takie jak szuflady i blat są równie ważne jak zwoje, ozdoby i błyszczące malowania, które wyróżniają go na tle innych. Ale dla wielu osób coś pośredniego jest po prostu idealne: piękna komoda z eleganckim lustrem i dużą ilością miejsca do przechowywania niezbędnych rzeczy, które pomogą Ci przygotować się na nadchodzący dzień. Styl nie musi być oczywiście poświęcany dla funkcji — wszystkie nasze toaletki wyglądają fantastycznie, a ponieważ wiele z nich jest częścią serii mebli do sypialni, możesz znaleźć taką, która będzie idealnie pasowała do Twoich szafek, garderób i szafek nocnych.

Toaletka z litego drewna

Tylko jedna krótka uwaga na temat drewnianej toaletki, o której powinieneś pomyśleć. Niektóre stoły mają szuflady po jednej stronie, a stół do siedzenia po drugiej. Jeśli ustawiasz toaletkę przy dwóch ścianach w rogu prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli szuflady przylegają do ściany, dzięki czemu masz więcej miejsca na łokcie. Jak zobaczysz, w niektórych komodach szuflady znajdują się po lewej stronie, a inne po prawej, więc upewnij się, że wybierasz odpowiednią do tego, jak urządziłeś sypialnię. W ofercie posiadamy również toaletki dla dziewczynki.

Drewniane toalety są idealne dla minimalistów lub pań poszukujących luksusowych aranżacji. Wybierz łatwy model składający się przede wszystkim z otwartego biurka z dużymi szufladami i lustrami lub niezwykle ciężkimi meblami z drewna, które posiadają wiele różnych wymiarów. Spersonalizowana łazienka do optymalnego wykorzystania. Dodaj do tego subtelną ramę zdjęć lub stoisk biżuterii może zrobić wspaniałe doświadczenie opieki dziennej.

Niezależnie od tego, jakiego stylu szukasz toaletki, od klasycznej po czysto funkcjonalną, z pewnością znajdziesz coś dla siebie dzięki naszej kolekcji. Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli drewnianych, produkowane przez nas toaletki, mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane, czy meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia toaletki wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taką ławę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, biała toaletka z drewna litego to dla nas żaden problem. Toaletka wykonana na zamówienie, to coś więcej niż toaletka Ikea.

pixel