SOSNA CLASSIC

( ilość produktów: 156 )

Meble sosnowe do salonu, sypialni lub przedpokoju

Kolekcja Sosna Classic to kolekcja składająca się z prostych, klasycznych mebli wykonanych z litego drewna sosnowego. Meble te pasują niemalże do każdego stylu, niezależnie czy posiadamy dom wykończony w stylu eleganckim czy bardziej stonowanym. Meble sosnowe można uznać za meble uniwersalne ponieważ nadają się zarówno do salonu, sypialni, gabinetu czy innego pomieszczenia w naszym domu. Taka też jest nasza kolekcja Sosna Classic. Posiadamy szeroki wybór sosnowych komód, bieliźniarek, szaf, łóżek, szafek nocnych oraz wszystko to co potrzebne, aby wspaniale urządzić naszą sypialnię i nadaj jej niepowtarzalny wygląd oraz klasę.

W celu wyposażenia salonu stworzyliśmy niepowtarzalną gamę drewnianych kredensów, witryn, stolików kawowych, szafek rtv oraz innych sosnowych mebli. Urządzenie kuchni, przedpokoju, czy gabinetu to również żadnej problem. W ofercie znajdują się szafki kuchenne, garderoby, szafki na buty, wieszaki, biurka, regały a wszystko po to aby każdy miał okazje urządzić swoje domowe królestwo w meblach wysokiej klasy.

Meble z kolekcji Sosna Classic wykończone są starannie w oparciu o najlepszej jakości sezonowane drewno sosnowe. Meble lakierujemy na wybrane wybarwienia z naszego wzornika kolorów, istnieje możliwość wybarwienia w większej ilości kolorów, wszystko to pozostawiamy do Państwa wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z wzornikiem wybarwień mebli z kolekcji Sosna Classic. Jako iż jesteśmy producentem mebli sosnowych istnieje możliwość zamówienia praktycznie każdego mebla według indywidualnego projektu klient.

Meble sosnowe posiadają szereg cech o których warto wspomnieć. Sosna jako materiał do produkcji mebli zawiera właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu w pomieszczeniu w którym się znajdują nie ma zawirowań kurzu, meble te dlatego są bardziej odporne na kurz. Warto też wspomnieć o właściwościach higroskopijnych drewna sosnowego. Chodzi o to, że drewno przez cały czas „pracuje” wchłaniając i oddając wilgoć. Robi to tak długo, aż nastąpi równowaga między wilgotnością drewna a wilgotnością pomieszczenia, w którym się ono znajduje.

Meble sosnowe to meble unikalne, poprzez swoją strukturę są bardzo odporne na uszkodzenia zewnętrzne zachowując przy tym ciekawy wygląd. Ceny takich mebli nie są zbytnio wygórowane dlatego przy wyborze mebli do swojego domu należy poważnie wziąć pod uwagę wymienione kwestie. Jakość mebli sosnowych z kolekcji Sosna Classic jest nieporównywalnie wyższa niż jakość mebli z płyty. Meble z kolekcji Sosna Classic są kompatybilne z innymi modelami z tej kolekcji dlatego bez żadnego problemu można stworzyć swój wymarzony zestaw mebli.

pixel