Biblioteczki i regały

( ilość produktów: 7 )

Biblioteczki sosnowe i regały na książki | 100% lite drewno

Regał sosnowy z naturalnego drewna litego to obowiązkowy mebel w każdym domu. Niezależnie czy Twoje mieszkanie urządzone jest w stylu klasycznym czy nowoczesnym drewniana biblioteczka na książki znajdzie w nim swoje godne miejsce. Regały na książki sprawdzają się nie tylko w pokojach czy domowych gabinetach, idealnie pasuje również do salonu. Każdy nowoczesny salon powinien posiadać w swoim zanadrzu elegancką biblioteczkę na książki która pomieści nie tylko ulubione lektury, ale również sprawdzi się jako miejsce do postawienia przedmiotów które idealnie przyozdobią pomieszczenie i nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu.

Nasze sosnowe biblioteczki produkowane są z naturalnego drewna litego, dzięki temu ich konstrukcja jest stabilna oraz wytrzymała. Regały z drewna sosnowego znane są z wytrzymałości, nie jest to oczywiście ich jedyna zaleta. Przede wszystkim meble sosnowe wyglądają bardzo dobrze nawet po kilkunastu latach użytkowania. Jako że jesteśmy producentem biblioteczek na książki oraz regałów stosujemy tylko i wyłącznie najlepszej jakości drewno. Produkowane przez nas biblioteczki wytwarzane są na specjalne zamówienie klienta. Meble na zamówienie to meble nie produkowane masowo, dlatego nasze biblioteczki słyną z wysokiej jakości wykonania w przeciwieństwie do biblioteczek oraz regałów Ikea.

W ofercie posiadamy kilkanaście regałów na książki. Regał na książki z kolekcji Sosna Classic oraz Sosna Classic II to styl sam w sobie. Produkujemy regały na książki z szufladami, regały na książki z szufladami oraz szafkami. Do wyboru, do koloru.

Jako producent regałów na książki oferujemy możliwość modyfikacji każdego z modeli, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko co tylko oczekuje klient. Regały na książki to nasz konik!

Nasze biblioteczki oraz regały na książki lakierujemy na kilka kolorów z naszego wzornika kolorów. To od Ciebie zależy, jaki kolor najbardziej pasuje do Ciebie oraz wnętrza Twojego domu. Osobiście polecamy biały regał. Biała biblioteczka oraz biały regał na książki to prawdziwy hit sprzedaży.

Regały, biblioteczki z kolekcji Sosna Classic II są w pełni kompatybilne z innymi meblami z kolekcji Sosna Classic II oraz Sosna Classic, nic zatem nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć swój wymarzony zestaw mebli oraz uzyskać przy tym atrakcyjny rabat.

 

pixel