Komody

( ilość produktów: 23 )

Komody sosnowe, drewniane do sypialni lub salonu

Bieliźniarka sosnowa to nieodzowny element każdej stylowej sypialni. Pozwala pomieścić niezliczone ilość naszych ubrań, dokumentów czy innych przedmiotów domowych. Komoda sosnowa produkowana z naturalnego litego drewna sosnowego sprawdzi się nie tylko w sypialni, swoje szerokie zastosowanie oraz funkcję znajdzie w naszym salonie, pokoju dziennym czy gabinecie. Dzięki swojemu wyglądowi sprawuje funkcję reprezentacyjną.

Komody sosnowe z kolekcji Sosna Classic II to komody nowoczesne nadające się do każdego stylu domu, jeśli pragniemy unowocześnić wystrój naszego mieszkania bieliźniarki sosnowe pochodzące od producenta mebli WoodenParadise to najlepszy wybór.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, w naszej ofercie mebli sosnowych znajduje się kilka wariantów rozmiarowych dla każdej z komód, to po to aby każdy klient miał wybór i wybrał dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy komody o standardowych kształtach oraz mniej standardowych. W naszej ofercie znajduje się masa komód narożnych. Komoda narożna znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniu w którym nie ma zbyt dużo miejsca a róg pokoju to jedyne dostępne miejsce.

Nasze komody mogą bez problemu pełnić funkcję szafki pod telewizor, wystarczy dobrać odpowiednie wymiary.

Komody produkowane przez nas oferujemy również w wielu wariantach kolorystycznych. Zachęcamy szczególnie do zakupu komody w wybarwieniu lakierowanym oraz białym. Biała komoda to nowopowstający trend, a meble białe stają się ikoną polskich domów.

Komody producenta mebli sosnowych WoodenParadise to komody, bieliźniarki wykonane w całości z litego drewna. Świadczy o tym wytrzymałość mebli oraz wysoki poziom zadowolenia klientów.

Zanim rozpoczniemy produkcje, drewno sosnowe poddawane jest procesowi badań oraz suszenia. Tylko najlepszy surowiec dopuszczany jest do produkcji. Komody sosnowe to meble wymagające wysokiej odporności na ciężar dlatego dbamy, aby każda komoda czy bieliźniarka wykonana była w sposób solidny. Tylko meble najlepszej klasy będą służyć przez pokolenia.

Komody z kolekcji Sosna Classic II są kompatybilne z innymi meblami z tej kolekcji. Stwórz swój wymarzony zestaw mebli i ciesz się ogromnymi rabatami.

pixel