Łóżka

( ilość produktów: 4 )

Łóżka sosnowe, drewniane do sypialni

Łóżko to obowiązkowy element każdego domu. W Twoim mieszkaniu może brakować krzesła, szafy czy komody, ale bez wygodnego łóżka nie da się funkcjonować. W ofercie sklepu WoodenParadise znajduje się szeroki wybór stylowych łóżek sosnowych wykonanych z naturalnego drewna litego.

Oferujemy łóżka drewniane w każdym dostępnym na rynku rozmiarze. Nasze łóżka sosnowe wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta, dlatego też ich jakość wykonania jest bardzo wysoka i sprawia że produkowane przez nas łóżka są wytrzymałe i służą ludziom przez długie lata. Nie można zatem jakości wykonywanych przez nas łóżek porównywać do jakości łóżek Ikea.

W ofercie posiadamy łóżka sosnowe utrzymane w klasycznym stylu z subtelnymi elementami zdobiącymi. Jesteśmy pewni, że jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie łóżka u nas znajdziesz dokładnie taki jakiego potrzebujesz. Łóżka dla dzieci, łóżka piętrowe, łóżka półpiętrowe- to wszystko w ofercie producenta Łóżek WoodenParadise.

Nasze łóżka do sypialni malowane są na kilka kolorów z naszego wzornika. Z czystym sumieniem możemy polecić łóżko białe, jest to nowopowstający trend, łóżka białe oraz białe meble stają się niekwestionowanym hitem sprzedaży. Jako producent łóżek oferujemy możliwość modyfikacji każdego łóżka znajdującego się w naszej ofercie. Zmiana wysokości, modyfikacja zanóżka to nasz chleb powszedni.

Do każdego łóżka obowiązkowo dodawany jest stabilny oraz wytrzymały sosnowy stelaż na materac. Istnieje możliwość zakupu samej ramy łóżka. Sama rama łóżka to idealne rozwiązanie dla osób które posiadają już własny stelaż i chcą go zastosować w swoim nowym łóżku.

Łóżko drewniane to niekwestionowany lider wśród łóżek. Łóżko drewniane WoodenParadise to niekwestionowany lider wśród łóżek drewnianych.

Jako jeden z niewielu producentów udzielamy długiej gwarancji na nasze łóżka. To wszystko w trosce zadowolenie o klienta.

Łóżka drewniane z kolekcji Sosna Classic są kompatybilne z meblami z kolekcji Sosna Classic. Stwórz swój idealny zestaw mebli i uzyskaj rabat na zakup. Zakup łóżka w połączeniu z szafką nocną to idealne połączenie. Aby uzyskać promocyjną cenę na zakup zestawu mebli skontaktuj się z działem obsługi klienta i poproś o wycenę.

pixel