Szafki RTV

( ilość produktów: 1 )

Szafki RTV drewniane, sosnowe pod telewizor

Nie ma nowoczesnego salonu bez nowoczesnej szafki RTV. Producent szafek telewizyjnych WoodenParadise posiada w swojej kolekcji kilkanaście modeli pięknych stolików telewizyjnych.

Nasze szafki RTV produkujemy tylko i wyłącznie z naturalnego drewna sosnowego. Meble z drewna litego to gwarancja bardzo wysokiej jakości wykonania w przystępnej cenie. Produkowane przez nas szafki RTV wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale również i wytrzymałością. Do produkcji stolików telewizyjnych używamy tylko najlepszej jakości drewno sosnowe. Tylko takie drewno gwarantuje produkt najwyższej klasy który będzie służył przez pokolenia. Nieporównywalnie wyższa jakość niż szafka RTV Ikea.

W naszej ofercie posiadamy szafki telewizyjne z półkami, szufladami oraz drzwiczkami. Szafka telewizyjna świetnie nadaje się nie tylko do przechowywania na niej telewizora oraz innych sprzętów RTV, ale również do przechowywania różnych przedmiotów czy książek. Jej zastosowanie jest niemalże uniwersalne. A ponieważ szafka telewizyjna stoi zazwyczaj w miejscu na które bardzo często patrzymy, komoda telewizyjna musi być piękna i zachwycać jakością wykonania. Dlatego właśnie producent szafek telewizyjnych WoodenParadise stworzył tę kolekcję.

Jako producent komód telewizyjnych oferujemy możliwość modyfikacji każdego z modeli. To od Państwa zależy jakie modyfikacje należy wprowadzić, aby szafka RTV spełniała swoją funkcję w Państwa salonie.

Drewniane szafki telewizyjne lakierujemy na jeden z kilku oferowanych przez nas kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Zachęcamy do zapoznania się z wzornikiem kolorów stolików telewizyjnych oraz wybrania koloru najbardziej odpowiedniego do wnętrza Państwa domu. Obecnym hitem staje się biała szafka RTV, jest uniwersalna i pasuje niemalże do każdego wnętrza a w połączeniu z innymi białymi meblami z naszej kolekcji gwarantuje bardziej nowoczesny styl domu.

Szafki telewizyjne są kompatybilne z pozostałymi meblami z kolekcji Sosna Classic II oraz Sosna Classic, zachęcamy do stworzenia swojego wymarzonego zestawu mebli do salonu.

Przy zakupie zestawu mebli oferujemy indywidualną wycenę. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.

pixel