Szafki na buty

( ilość produktów: 13 )

Szafki na buty do przedpokoju, sosnowe

Jeśli denerwują Cię zalegające brudne buty przy wejściu do Twojego mieszkania to jesteś w odpowiednim miejscu. Z myślą o leżących na przejściu butach producent mebli drewnianych WoodenParadise stworzył kolekcje nowoczesnych szafek na buty wykonanych z drewna sosnowego.

Nasze szafki na buty wykonane są w nowoczesnym stylu, nie oznacza to jednak że nie będą pasować do klasycznego domu. Regał na buty to mebel w pełni uniwersalny dlatego jesteśmy pewni że znajdzie swoje godne miejsce w Twoim domu.

Prezentowane przez nas szafki na buty wykonujemy w wielu wariantach kolorystycznych, szczególna uwagę należy zwrócić na białe szafki na buty. Biała szafka na buty staje się klasykiem który z miesiąca na miesiąc staje się coraz to większym hitem.

Niezależnie od tego czy szukasz szafki na buty z gładkimi frontami, klamkami w kształcie gałek czy nóżkami kwadratowymi, posiadamy takie w ofercie.

W ofercie producenta szafek na buty prezentujemy uchylne szafki na buty, szafki na buty z drzwiami przesuwnymi oraz szafki na buty z siedziskiem. Nasze regały na buty wykonane są z litego drewna, dlatego zachwycają one nie tylko stylistyką wykonania, ale również wytrzymałością. Jesteśmy pewni że nasze regały na buty będą służyć przez długie lata. Gwarantujemy dużo większą jakość niż szafki na buty Ikea.

Nasze nowoczesne szafki na buty do przedpokoju możemy bez problemu zmodyfikować pod kątem wykonania oraz wymiarów. Wąska szafka na buty to dla nas żaden problem. Jesteśmy otwarci na wizje naszych klientów.

Nie ma najmniejszego problemu aby wykonać specjalną szafkę na buty z wieszakiem. Jeśli interesuje Cię naprawdę świetnie wykonana szafka na buty to WoodenParadise jest jedyną odpowiednią opcją. Produkowane przez nas szafki na buty są jednymi z najlepiej się sprzedającymi na rynku.

Nasz szafki na buty są kompatybilne z innymi regałami na buty oraz innymi meblami z kolekcji Sosna Classic II oraz Sosna Classic. Zachęcamy do stworzenia swojego wymarzonego zestawu mebli. Przy zakupie większej ilości mebli sosnowych oraz mebli bukowych oferujemy atrakcyjne rabaty. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu meblowego WoodenParadise.pl

pixel