Szafki nocne

( ilość produktów: 2 )

Szafki nocne, sosnowe nakastliki do sypialni

W swojej sypialni posiadasz już piękne sosnowe łóżko, ale jest obok niego zbyt dużo wolnej przestrzeni? Jesteś w świetnym miejscu ponieważ internetowy sklep meblowy WoodenParadise posiada w swojej ofercie mnóstwo stylowych szafek nocnych do Twojej sypialni.

Nasze szafki nocne wykonane są z naturalnego sosnowego drewna litego, wyróżniają się nie tylko pięknym nowoczesnym designem ale również i wytrzymałością która pozwoli im służyć przez pokolenia. Nie ma tutaj mowy o szafkach nocnych Ikea, jakość wykonania jest niewyobrażalnie wyższa. Prezentowane przez nas nakastliki wykonane są w nowoczesnym stylu nawiązujących do klasycznych szafek z dawnych lat. Niezależnie od tego czy szukasz stolika nocnego z gładkimi frontami czy szafki nocnej z eleganckimi frezami posiadamy takie w ofercie.

Szafki nocne posiadają dużo funkcji. Możemy na nich postawić nasz telefon komórkowy, ulubiona książkę czy kubek herbaty. W środku zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy takie jak dokumenty, obrania czy leki. W ofercie posiadamy szafki nocne z szufladami oraz półkami, do wyboru do koloru.

Stoliki nocne produkowane przez producenta szafek nocnych WoodenParadise wykańczane są w wielu wybarwieniach przedstawionych w naszym wzorniku kolorów. Najbardziej popularnym wybarwieniem jest kolor biały. Biała szafka nocna to nowopowstały trend świetnie prezentujący się z pozostałymi białymi meblami znajdującymi się w Twojej sypialni.

Na życzenie klienta istnieje możliwość modyfikacji każdego modelu szafki do sypialni. Niezależni czy chodzi o zmianę szerokości, wysokości, czy głębokości mebla- jesteśmy otwarci na takie zabiegi.

Zależy nam, aby klient był zadowolony z zakupu nie tylko szafki nocnej ale i pozostałych naszych mebli. Dlatego też do produkcji sosnowych mebli stosujemy tylko i wyłącznie najlepszej jakości lite drewno.

Szafki nocne z kolekcji Sosna Classic oraz Sosna Classic II świetnie wyglądają w zestawie nie tylko z naszymi drewnianymi łóżkami, ale również z pozostałymi meblami. Nic więc nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć swój wymarzony zostaw mebli. Przy zakupie większej ilości produktów oferujemy korzystne rabaty.

pixel