Witryny i kredensy

( ilość produktów: 8 )

Witryny szklane, sosnowe kredensy kuchenne

Jeśli w Twoim domu brakuje stylowej witryny to jesteś w dobrym miejscu. WoodenParadise posiada w swojej ofercie witryny sosnowe z naturalnego drewna litego. Nasze witryny utrzymane są w nowoczesnym stylu z akcentami klasycznego mebla. Witryny sosnowe przedstawione w naszej ofercie produkujemy na specjalne zamówienie klienta.

Meble na zamówienie to meble które nie są produkowane masowo w wielkich zakładach produkcyjnych. Jesteśmy małym producentem witryn który specjalna uwagę przywiązuje do jakości wykonania witryny sosnowej. Naszą domeną jest wykonywanie solidnych witryn oraz mebli drewnianych które będą służyć przez pokolenia.

Do produkcji witryn sosnowych używamy tylko i wyłącznie drewna sosnowego najwyższej jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do detali, takich jak ozdobne uchwyty drzwiczek, gzymsy czy nóżki.

W ofercie posiadamy witryny narożne, witryny szklane oraz witryny klasyczne z drewna sosnowego. U nas każdy znajdzie swój ulubiony wzór oraz wymagany rozmiar czy kolor wykończenia. Nasze witryny szklane wykonujemy w wielu kolorach podanych bliżej w naszym wzorniku kolorów. Szczególnie modne ostatnio stają się witryny białe. Biała witryna oraz meble białe to nowopowstały trend który z dnia na dzień staje się coraz modniejszy. Biblioteczka sosnowa to mebel który idealnie pasuje do każdego przydomowego gabinetu. Biała witryna świetnie sprawdzi się w nowoczesnym salonie naszego domu. Nasze witryny sosnowe z drewna litego z łatwością udźwigną ciężar zastaw stołowych czy alkoholi, delikatnie i z klasą eksponując je przybyłym gościom.

W ofercie posiadamy szereg witryn o różnych cechach. Witryna z półkami sprawdzi się gdy chcemy ułożyć na niej swoje ulubione książki czy ramki ze zdjęciami. Witryna szklana do salonu to dla nas żaden problem- posiadamy ich całą masę. Witryna z lustrem też się znajdzie.

Nasze nowoczesne witryny są kompatybilne z pozostałymi meblami z kolekcji Sosna Classic oraz Sosna Classic II dlatego nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby stworzyć indywidualny zestaw mebli. Przy zakupie większej ilości udzielamy kuszących rabatów na zakupy mebli.

pixel