Toaletki

( ilość produktów: 2 )

Toaletki sosnowe, kosmetyczne z lustrem do sypialni

To miejsce, w którym zmieniasz się od rozespanej Pani domu do eleganckiej bizneswoman więc powinnaś okazywać swojej toaletce szacunek na jaki zasługuje, i zapewnić jej honorowe miejsce w sypialni. A do tego potrzebujesz stylowej funkcjonalnej toaletki z mnóstwem funkcji. Witamy w wspaniałej kolekcji toaletek sosnowych firmy WoodenParadise. Prowadzimy całą gamę stylów, od ozdobnych rozkoszy buduaru po stoły, które są ogólnie bardziej kanciaste, ostre i czyste. Większość jest wyposażona w lustro, ale inne to tylko stół więc upewnij się, że wybrałaś właściwy zestaw którego szukasz.

W najprostszym przypadku posiadamy toaletki w stylu biurka, z zestawem szuflad i blatem, dzięki czemu możesz przygotować się z własnym lustrem i krzesłem - jest to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy po prostu chcą niedrogiego miejsca na poprawienie twarzy przed wyruszeniem w świat.

Na drugim końcu spektrum znajdują się toaletki kosmetyczne, które przenoszą Cię do świata hollywoodzkiego blasku, gdzie niezbędne rzeczy takie jak szuflady i blat są równie ważne jak zwoje, ozdoby i błyszczące malowania które wyróżniają go na tle innych. Ale dla wielu osób coś pośredniego jest po prostu idealne: piękna komoda z eleganckim lustrem i dużą ilością miejsca do przechowywania niezbędnych rzeczy, które pomogą Ci przygotować się na nadchodzący dzień. Styl nie musi być oczywiście poświęcany dla funkcji - wszystkie nasze toaletki wyglądają fantastycznie a ponieważ wiele z nich jest częścią serii mebli do sypialni, możesz znaleźć taką, która będzie idealnie pasowała do Twoich szafek, garderób i szafek nocnych.

Tylko jedna krótka uwaga na temat toaletki, o którym powinieneś pomyśleć. Niektóre stoły mają szuflady po jednej stronie, a stół do siedzenia po drugiej. Jeśli ustawiasz toaletkę przy dwóch ścianach w rogu prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli szuflady przylegają do ściany, dzięki czemu masz więcej miejsca na łokcie. Jak zobaczysz, w niektórych komodach szuflady znajdują się po lewej stronie, a inne po prawej, więc upewnij się, że wybierasz odpowiednią do tego, jak urządziłeś sypialnię. W ofercie posiadamy również toaletki dla dziewczynki.

Niezależnie od tego, jakiego stylu szukasz toaletki, od klasycznej po czysto funkcjonalną, z pewnością znajdziesz coś dla siebie dzięki naszej kolekcji.Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli drewnianych, produkowane przez nas toaletki, mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane czy meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia toaletki wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taka ławę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, biała toaletka z drewna litego to dla nas żaden problem. Toaletka wykonana na zamówienie, to cos więcej niż toaletka Ikea.

pixel