Ławy i stoliki kawowe

( ilość produktów: 1 )

Ławy i stoliki kawowe, bukowe do salonu

Ponieważ jest to centralny element salonu ważne jest, aby stolik do kawy naprawdę dobrze wyglądał. Tak, musi być zarówno użyteczny jak i dyskretny, taki wygląd gwarantuje przede wszystkim świetny stół. W WoodenParadise sprzedajemy tylko dobrze wyglądające stoliki kawowe, więc przejrzyj naszą kolekcję i przygotuj się, aby nadać swojemu salonowi coś wyjątkowego.

Świetny stolik kawowy powinien znajdować się dość nisko, ponieważ ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz jest zablokowanie widoku telewizora, gdy tylko coś na nim położysz. Dlatego większość naszych znajduje się około 45 cm nad ziemią. Niektóre modele są jednak nieco wyższe i świetnie nadają się do umieszczenia obok kanapy, a nie bezpośrednio przed nią. To kwestia tego, jak zamierzasz go używać i gdzie w pokoju będzie siedział. Po prostu zanotuj wysokość kiedy wybierzesz ten, który Ci się podoba.

Gdy już zdecydujesz się na rozmiar zaczyna się zabawa, gdyż wybierasz z tej naprawdę wspaniałej kolekcji stolików kawowych. Eksperymentalny stolik kawowy to świetna funkcja w salonie - to jeden mebel, który niekoniecznie musi pasować do pozostałych szafek i szuflad w całym pokoju. Stolik okrągły doda Twojemu mieszkaniu niepowtarzalnego stylu.

Możesz wybrać prosty stół, który w zasadzie ma cztery nogi i blat, jest to świetne rozwiązanie według wielu osób. Możesz jednak również uczynić swój stolik kawowy dodatkową przestrzenią do przechowywania, ponieważ wiele z nich ma wewnątrz szuflady i półki. Są po prostu idealne do przechowywania książek i czasopism w ukryciu.

Jeśli forma jest ważniejsza niż funkcja, nasz wybór stolików do kawy na pewno Cię zadowoli. Od masywnych projektów z drewnianymi ramami po elegancję ze szklanymi blatami, wszystkie popularne style są tutaj. Ale dlaczego na tym poprzestać? Dzięki szerokiej gamie kształtów do wyboru nie musi to być prosty prostokąt, jeśli wolisz coś zakrzywionego lub geometrycznego.

Umieszczenie ciekawego stolika na środku pokoju to świetny sposób na rozbicie przestrzeni dywanu lub desek podłogowych, a kiedy spojrzysz na te projekty, zobaczysz, że można go niemal uznać za ozdobę lub kawałek rzeźby . A kto wie, pewnego dnia możesz nawet postawić na nim filiżankę kawy.

Ławy wykonywane są tylko i wyłącznie z bukowego drewna litego. Jeśli szukasz czegoś mniej eksponowanego idealnym wyborem będzie ława do przedpokoju. Ława do pokoju? Ława do salonu? Ława szklana? To wszystko w ofercie WoodenParadise. Z nami urządzisz cały dom, bez względu na to czy interesuje Cię również ławostół czy zwykła ława do pokoju dziecięcego.

Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli drewnianych, produkowane przez nas ławy bukowe, stoliki kawowe mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane czy meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia ławy wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taka ławę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białego stolika kawowego z drewna litego to dla nas żaden problem. Ława bukowa wykonana na zamówienie, to cos więcej niż ława Ikea.

pixel