Witryny

( ilość produktów: 4 )

Witryny szklane, bukowe

Masz krzesła i stół , więc jadalnia jest skończona, prawda? Cóż, może, ale zawsze jest coś dodatkowego, co może pomóc upiększeniu salonu. Może tym być na przykład drewniana witryna, co dopełni Twoją jadalnię. Możesz jej użyć do wyeksponowania naczyń i sztućców, tak samo wystawienie zdjęć i ozdób może wyglądać wspaniale.

Jednym z popularnych zastosowań gabloty jest przechowywanie wina i alkoholi mocnych. Poza tym, że świetnie wyglądają, warto wybrać coś do picia przed, w trakcie i po posiłku, zwłaszcza podczas rozrywki.

Jeśli naprawdę lubisz wino i jednym z powodów, dla których lubisz urządzać przyjęcia, zawsze możesz pójść na całość i zdobyć pełny stojak na wino. Mając miejsce na dziesiątki butelek, możesz pochwalić się swoją kolekcją i przechowywać ją w optymalnych warunkach w pięknej gablocie na wino. Dostaniesz także szuflady - idealne na korkociąg, nóż, ściereczki, podstawki i inne akcesoria związane z winem - dzięki czemu Twoja impreza o tematyce winiarskiej naprawdę się uda.

Witryny bukowe z przeszklonymi frontami, wykonane z drewna litego, wprowadzą do jadalni tradycyjny wiejski nastrój. Szkło utrzymuje wszystko w środku, ale redukuje kurz, dzięki czemu dłużej wygląda nieskazitelnie. Są szczególnie ładne, gdy masz w sobie kilka świateł. Zamontuj zestaw lampek LED na baterie i ciesz się widokiem.

Wiele naszych witryn jest tematycznie dopasowanych do krzeseł i stołów, więc jeśli ważny jest dla Ciebie jednolity wygląd całej jadalni, zapoznaj się z gama produktów kolekcji Buk Classic, aby otrzymać zestaw do jadalni z dodatkami.

Naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, jakie style witryn do jadalni możesz wybierać. Mamy tradycyjne, nowoczesne i takie, które plasują się gdzieś pośrodku - na przykład ciekawe kształty i nietypowe materiały. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić je ukochanymi przedmiotami, niezależnie od tego, czy są związane z jedzeniem i piciem, czy nie. W końcu to Twoja osobowość - dlaczego więc jej nie pokazać?

W ofercie sklepu WoodenParadise znajduje się wiele witryn narożnych, witryn szklanych oraz gablot. Są to witryny bukowe wykonane z drewna litego.

Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli bukowych, produkowane przez nas witryny mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia witryny bukowej wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia) taka witrynę można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białej witryny bukowej z drewna litego to dla nas żaden problem. Witryna bukowa z naturalnego drewna litego to coś więcej niż witryna Ikea.

pixel