SOSNA MODERN

( ilość produktów: 14 )

Meble sosnowe | Meble drewniane | Kolekcja Sosna Modern

Z myślą o nowoczesnym domu producent mebli sosnowych stworzył kolekcje Sosna Modern.

Meble drewniane z kolekcji Sosna Modern wyróżniają się nowoczesną stylistyką, meble te oparte są na klasycznych wzorcach z dodatkami nowoczesnymi, takimi jak uchwyty czy nóżki. Tradycyjne uchwyty zostały zastąpione stylowymi rączkami, a nóżki w formie gałki kwadratowymi. Ponadto stylistyka mebli dość mocna odbiega od klasycznych wzorców.

Meble drewniane z kolekcji Sosna Modern nadają się zarówno do pokoju, salonu jak i gabinetu czy innego dowolnego pomieszczenia w Twoim domu.

W ofercie posiadamy nowoczesne komody sosnowe, wyróżniające się dużą ilością szuflad i półek. Komody drewniane są bardzo pojemnie i z łatwością pomieszczą wszystko co do nich włożysz począwszy od ubrań po dokumenty.

Witryny znajdujące się w kolekcji Sosna Modern cechują się nietuzinkowym stylem wykonania. W ofercie posiadamy witryny szklane, witryny jednodrzwiowe, witryny dwudrzwiowe. W ofercie znalazła się również perełka- witryna z lustrem.

Nie sposób zapomnieć o jednym z najważniejszych mebli w naszym domu- sosnowej szafie. Posiadamy duże szafy drewniane mieszczące w sobie wszystko to, czego potrzebujesz. W kolekcji znalazły się szafy jednodrzwiowe, szafy dwudrzwiowe, szafy trzydrzwiowe, szafy przesuwne oraz przesuwne szafy z lustrem. Wszystko to czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Sosnowa szafka telewizyjna spraw, że Twój salon nabierze idealnego kontrastu a Twój telewizor znajdzie odpowiednie miejsce do przechowywania.

Nakastlik sosnowy to mebel którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej sypialni. W połączeniu z naszymi łóżkami szafka nocna w pełni wykorzystuje swoją funkcje.

Meble drewniane znajdujące się w kolekcji Sosna Modern produkowane są tylko i wyłącznie z najlepszej jakości sosnowego drewna litego. Tylko drewno takiej jakości gwarantuje wykonanie mebli najwyższej klasy, które z dumą będzie służyć przez długie lata. Nie ma porównania w stosunku do mebli Ikea, nasze meble wykonywane są na specjalne zamówienie, jest to gwarancją wysokiej jakości.

Meble sosnowe z kolekcji Sosna Modern oferujemy w kilku wybarwieniach znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. To od Państwa zależy jaki kolor najbardziej pasuje do Państwa mieszkania. Obecnych hitem są meble białe. Białe meble gwarantują w mieszkaniu powiew nowoczesności.

Jako iż jesteśmy producentem mebli drewnianych oferujemy możliwość modyfikacji każdego oferowanego przez nas mebla. To od Państwa zależy jak zmodyfikujemy dany mebel, aby idealnie spełniał swoją funkcję w Państwa domu.

Przy zakupie większej ilości mebli oferujemy Państwu indywidualną wycenę. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta naszego sklepu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel