Komody

( ilość produktów: 4 )

Komody i bieliźniarki sosnowe

Bieliźniarka sosnowa to obowiązkowy element każdej sypialni. Pozwala w sobie pomieścić wszelkiego rodzaju ubrania, obuwie czy dokumenty. Sprawdza się znakomicie nie tylko w sypialni, ale również w salonie czy gabinecie. Nie sposób wymienić wszystkie jej funkcje, komoda drewniana jest bez wątpienia najbardziej bezkonkurencyjna jeśli chodzi o meble znajdujące się w naszym domu.

Producent komód drewnianych WoodenParadise stworzył kolekcję nowoczesnych drewnianych bieliźniarek stworzonych wprost do Twojego domu. Nowoczesny design komody połączony z klasycznym wzornictwem to właśnie to, czym wyróżnia się kolekcja nowoczesnych mebli sosnowych Sosna Modern.

Komody drewniane znajdujące się w naszej kolekcji cechują się nowoczesnymi detalami które z pewnością sprawdzą się w Twojej nowoczesnej sypialni. W połączeniu z innymi meblami drewnianymi komoda prezentuje się idealnie i podkreśla wyrafinowany styl mieszkańców domu.

W ofercie posiadamy komody klasyczne- komody z szufladami lub komody z półkami. Z racji tego iż nasze bieliźniarki sosnowe posiadają wiele wariantów rozmiarowych oraz kolorystycznych jesteśmy pewni że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Nasze komody produkowane są na specjalne zamówienie klienta, nie jest to komoda drewniana produkowana masowo jak komody Ikea , dlatego też jesteśmy pewni dobrej jakości i całego serca włożonego w produkcję drewnianej komody. Bieliźniarki sosnowe produkujemy tylko i wyłącznie z litego drewna. Meble z litego drewna cechują się ponadczasową wytrzymałością dzięki której będą służyć przez pokolenia.

W ofercie posiadamy do wyboru wiele wybarwień na które wybarwiamy nasze komody. Jesteśmy pewni że u producenta mebli WoodenParadise znajdziesz kolor idealnie pasujący do Twojego charakteru oraz wnętrza. Posiadamy również białe komody. Biała komoda to nowo powstający hit. Komoda biała w Twoim domu to jeszcze mocniejszy powiew nowoczesności.

Komody sosnowe z kolekcji mebli Sosna Modern są kompatybilne z innymi komodami, bieliźniarkami oraz pozostałymi meblami z tej kolekcji. Zapraszamy do stworzenia swojego wymarzonego zestawu mebli. Przy zakupie większej ilości mebli zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Zapraszamy do zakupów.

pixel