Szafki RTV

( ilość produktów: 1 )

Drewniane szafki RTV

Jeżeli w swoim nowoczesnym salonie posiadasz już piękne oraz stylowe meble sosnowe, ale Twój telewizor dalej nie dostał godnego miejsca do spoczynku to rozwiązanie znajduje się właśnie tutaj. Producent mebli z drewna litego WoodenParadise stworzył kolekcję nowoczesnych szafek telewizyjnych z drewna sosnowego które idealnie nadają się do dosłownie każdego stylowo-nowoczesnego wnętrza.

Stolik telewizyjny WoodenParadise to klasa sama w sobie, wzorowana na klasycznych wzorcach z nowoczesnymi detalami szafka RTV to obiekt westchnień każdego kto kocha naturalne drewniane meble.

Nasze szafki RTV produkujemy wyłącznie z najlepszej jakości drewna sosnowego. Przed produkcją nasi specjaliści sprawdzają dane drzewo pod kątem jakości oraz wytrzymałości . Jesteśmy pewni że tylko z najlepszej jakości drewna można stworzyć piękne i wytrzymałe meble drewniane które będą służyć przez pokolenia. Szafki telewizyjne produkujemy tylko na specjalne zamówienie klienta dlatego, można być pewnym że szafka RTV będzie najlepszej jakości i co najważniejsze nie będzie pochodziła z masowej produkcji jak w przypadku szafek telewizyjnych Ikea.

W ofercie posiadamy wiele modeli szafek telewizyjnych- z szufladami, z półkami, klasyczne oraz niestandardowe. Jesteśmy pewni że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Jako producent szafek RTV dajemy klientowi możliwość dowolnej modyfikacji stolika telewizyjnego pod kątem indywidualnych potrzeb. Chcemy, aby klient był w stu procentach zadowolony z zakupu oraz aby szafka RTV spełniała idealnie funkcję w salonie.

Szafki RTV lakierujemy na wiele kolorów z naszego wzornika. Wystarczy zapoznać się z nim oraz wybrać kolor najbardziej pasujący do Państwa charakteru oraz wnętrza. Obecnym hitem stają się białe szafki RTV. Biała szafka telewizyjna nadaje domowi jeszcze większej nowoczesności, a w połączeniu z białymi meblami tworzy znakomity i nowoczesny zestaw.

Szafki telewizyjne producenta mebli WoodenParadise z kolekcji Sosna Modern są kompatybilne z innymi produktami z tej kolekcji. Zachęcamy do stworzenia zestawu mebli. Przy zakupie większej ilości oferujemy możliwość indywidualnej wyceny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz zadowolenia z zakupu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego WoodenParadise.pl

pixel