Szafki nocne

( ilość produktów: 2 )

Szafki nocne, sosnowe nakastliki

Jest niezbędna w każdej sypialni, przy każdym sosnowym łóżku- szafka nocna producenta mebli WoodenParadise. Wykonana na klasycznym wzornictwie w stylu nowoczesnym elegancka szafka nocna prezentuje się cudnie. Jeszcze lepiej kiedy stoi u boku wspaniałego sosnowego łóżka producenta łóżek drewnianych WoodenParadise.

Nasze nakastliki sosnowe produkujemy tylko z najlepszej jakości drewna sosnowego. Wychodzą one naprzeciw szafką nocnym Ikea odróżniając się nie tylko stylistyką, ale i również jakością wykonania. Nasi fachowcy wkładają całe swoje serce w produkcje szafek nocnych dlatego jesteśmy pewni, że będą one godnie służyć przez pokolenia.

Nie sposób wymienić wszystkie funkcje drewnianych szafek nocnych, po prostu jest ich zbyt dużo. Najważniejszymi z nich jest możliwość ustawienia na niej lampki nocnej, książki czy laptopa. W środku stolika nocnego z pewnością znajdzie się miejsce na leki lub inne szpargały. Wystarczy wysunąć starannie wykonaną szufladę naszej szafki i zobaczyć ile jest w niej miejsca. Niezależnie czy szukasz szafki nocnej z pólkami czy szafki nocnej z szufladami- jesteśmy pewni że u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Nasze stoliki nocne wybarwiamy na kilka kolorów z naszego wzornika kolorów. To od Państwa zależy jaki kolor będzie najodpowiedniejszy. Szczególnie polecamy białe szafki nocne. Biała szafka nocna to wspaniałe połączenie nowoczesności z klasycznym wzornictwem które w połączeniu z naszymi sosnowymi łóżkami nada idealnego połączenia i harmonii.

Jako producent drewnianych nakastlików oferujemy możliwość dowolnej modyfikacji każdego z modeli. To od Państwa zależy jaką modyfikacje należy wykonać, aby stolik nocny idealnie spełniał swoją funkcję w nowoczesnej sypialni.

Zachęcamy do skomponowania swojego wymarzonego zestawu szafek nocnych wraz z sosnowym łóżkiem naszej produkcji. Nie ważne czy stworzą Państwo zestaw z łóżkiem, komodą czy szafą- przy zakupie większej ilości mebli oferujemy możliwość indywidualnej wyceny. W zestawie taniej.

pixel