Szafy

( ilość produktów: 6 )

Szafy drewniane do sypialni

Aby w Twoim domu zapanował ład i porządek to przyda Ci się coś, gdzie wszystkie zalegające rzeczy można położyć. Garderoba to nie sposób na rozwiązanie problemu, z pomocą na pewno przyjdzie nowoczesna szafa drewniana WoodenParadise. Z myślą o stosach ubrań i mało przydatnych przedmiotów producent szaf sosnowych WoodenParadise stworzył kolekcję nowoczesnych szaf skrojonych na miarę Twojego domu.

WoodenParadise posunął się troszkę dalej i skomponował szafy drewniane stylizujące się na nowoczesnym stylu. Dokładnie tak, aby idealnie pasowały do każdego nowoczesnego domu.

W ten sposób powstała wspaniała kolekcja szaf sosnowych zawierające szafy jednodrzwiowe, szafy dwudrzwiowe, szafy trzydrzwiowe, szafy przesuwne oraz perełki - szafy z lustrem.

Nieważne ile miejsca posiadasz w swojej sypialni, czy jest to mały przytulny pokoik czy ogromna sypialnia- każdy znajdzie coś dla siebie. U nas możesz do woli wybierać w modelach oraz konfiguracjach.

W ofercie producenta szaf WoodenParadise znajdują się szafy z drążkiem na wieszaki, szafy z półkami lub szafy dzielone (z drążkiem oraz półkami). Istnieje możliwość modyfikacje każdego modelu szafy drewnianej według indywidualnego życzenia klienta. Ze względu na to że nasze szafy sosnowe wykonywane są w różnych wariantach rozmiarowych jesteśmy pewni że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze szafy produkujemy tylko i wyłącznie z litego drewna. Szafa z litego drewna to gwarancja dobrej jakości której może jej pozazdrościć szafa Ikea. Szafy sosnowe cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również wysoką wytrzymałością co w połączeniu z dokładnością oraz sumiennością naszych pracowników daje gwarancję dobrej kondycji szafy przez pokolenia.

Szafy drewniane z kolekcji Sosna Modern wybarwiamy na wiele kolorów z naszego wzornika kolorów. Jesteśmy pewni że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Osobiście polecamy białe szafy. Szafa biała nada Twojemu domowi jeszcze większej nowoczesności.

Nie zapominaj o tym że szafy sosnowe z kolekcji Sosna Modern są kompatybilne z innymi szafami oraz meblami z tej kolekcji, dlatego zachęcamy do stworzenia swojego zestawu mebli. Przy zakupie większej ilości mebli oferujemy indywidualną wycenę produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf drewnianych.

pixel