Witryny i kredensy

( ilość produktów: 1 )

Witryny drewniane | Witryny sosnowe

Jeżeli w swoim salonie posiadasz już stylową sosnową ławę, komodę, stół i krzesła to nie zapominaj że kwintesencją każdego nowoczesnego salonu jest drewniana witryna. Szczególnie jeśli jest to witryna producenta mebli WoodenParadise. Jesteśmy producentem nowoczesnych witryn drewnianych stworzonych właśnie z myślą o nowoczesnym salonie. Nasze witryny sosnowe wyróżniają się stylowym wzornictwem z nowoczesnymi dodatkami takimi jak uchwyty czy kwadratowe nóżki.

Witryny produkujemy tylko i wyłącznie z litego drewna sosnowego. Witryny z drewna litego to gwarancja nie tylko jakości, ale również solidności wykonania i wytrzymałości na długie lata. Bez wątpienia jest to wyższa jakość, niż witryny Ikea które rozpadają się po kilku latach. Przypomnijmy sobie witrynę która stała w izbie naszego rodzinnego domu- witryny drewniane WoodenParadise głęboko do tego nawiązują.

W ofercie posiadamy nowoczesne witryny klasyczne, witryny szklane, witryny narożne, witryny na wino oraz witryny z lustrem. Praktycznie wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu- w sklepie internetowym WoodenParadise.

Witryna szklana sprawdzi się idealnie jeśli chcemy wyeksponować nasze zastawy stołowe czy alkohole. Witryna narożna to idealnie rozwiązanie jeśli w swoim salonie nie posiadamy zbyt mało miejsca, a róg pomieszczenia stoi niezagospodarowany.Rzadkością na rynku jest witryna z lustrem- producent mebli WoodenParadise staje naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje takie witryny w swojej kolekcji. Oferujemy witryny z półkami oraz witryny z szufladami.

Nasze witryny sosnowe malujemy na kilka kolorów z naszego wzornika. Wystarczy wybrać kolor odpowiedni do Państwa charakteru oraz wnętrza. Osobiście polecamy witrynę białą. Biała witryna nada Państwa domowi jeszcze większej nowoczesności, a w połączeniu z innymi białymi meblami stworzy wspaniały zestaw.

Jako producent drewnianych witryn oferujemy możliwość dowolnej modyfikacji każdej z witryn. Warto również pamiętać że przy zakupie większej ilości mebli oferujemy indywidualną wycenę oraz korzystne rabaty. Warto pomyśleć o zakupie całego zestawu mebli.

Zachęcamy do zakupów.

pixel