RUSTICAL

( ilość produktów: 77 )

Meble rustykalne, prowansalske | Meble białe

Meble rustykalne z kolekcji Rustical to nie tylko meble z drewna litego. To połączenie starego stylu z nowoczesnym wykonaniem. Jeśli sięgniemy pamięcią i cofniemy się o kilkadziesiąt lat to z pewnością możemy przypomnieć sobie ogromne, stare i masywne meble znajdujące się w domach naszych dziadków czy rodziców. Przypominamy sobie wielkie szafy zajmujące pół izby niewielkiego domu, okazały biały kredens stojący w najbardziej eksponowanym miejscu w pokoju, doskonale przyozdobiony niewielką ilością świeżych i dojrzałych owoców prosto z przydomowego sadu.

To właśnie kolekcja Rustical, meble rustykalne to nic innego jak meble które znajmy jeszcze z dawnych czasów. Obecnie produkowane meble rustykalne są troszkę inne, inne ponieważ ich wygląd został mocno unowocześniony. Zostały dodane okazałe cokoły, nieznacznie zmieniły się kształty oraz struktura. Niezmienna pozostała technologia wykonania, która z pokolenia na pokolenie została przekazywana kolejnym rzemieślnikom i stolarzom meblowym.

Meble rustykalne z kolekcji Rustical to meble wykonane z najlepszej jakości drewna sosnowego, drewno to przed produkcją jest odpowiednio sprawdzane pod kątem jej przydatności oraz jakości, do produkcji mebli używamy tylko i wyłącznie drewno sosnowe najwyższej klasy ponieważ wierzymy że tylko takie drewno jest w stanie zapewnić najlepszą jakość drewna. Jesteśmy pewni że produkowane przez nas meble będą podziwiane przez pokolenia.

Kolekcja Rustical to kolekcja mebli klasycznych- staranne wykonanie, brak prowadnic, prosta budowa to właśnie to co wyróżnia nasze meble.

W naszej kolekcji mebli sosnowych znajdują się meble którymi urządzić dosłownie każde pomieszczenie naszego wymarzonego domu, niezależnie od tego czy chcemy urządzić sypialnię, salon, biuro czy garderobę- kolekcja Rustical zawiera szeroki wybór mebli każdego rodzaju. Jeśli marzymy o przepięknej sypialni to z pewnością warto zastanowić się na łóżkami, szafami, czy komodami z litego drewna.

Nie ma problemu, aby nasz salon wyglądał jak z bajki, dzięki sosnowym meblom. Naszemu salonowi szyku z pewnością nada biała witryna rustykalna, a wspaniały biały kredens kuchenny z pewnością pomieści ogromne ilości naszych naczyń oraz zastaw stołowych. Meble rustykalne swoim wyglądem przypominają meble prowansalskie to zasługa najpopularniejszej konfiguracji jaką jest biały kolor wybarwienia. Meble białe wspaniale prezentują się w ciemniejszych odcieniach ścian pomieszczenia, nadają niesamowity kontrast oraz podkreślaną wspaniały gust mieszkańców domu. Meble Rustykalne malowane są ręcznie przy użyciu najwyższej klasy lakieru lub wosku.

Meble sosnowe z kolekcji Rusical nie wymagają montażu. Ze względu na ich strukturę oraz metodę wykonania są montowane jeszcze w naszym zakładzie produkcyjnym oraz dostarczane do klienta naszym własnym transportem, zapewnia to wygodę oraz daje gwarancję bezpiecznej dostawy bez ryzyka uszkodzenia mebla w transporcie. Meble drewniane z kolekcji Rustical są ze sobą kompatybilne, oznacza to że pasują do siebie i możemy bez obaw stworzyć z nich swój wymarzony zestaw.

Z racji iż jesteśmy producentem mebli rustykalnych jesteśmy w stanie zmodyfikować dowolnie każdy model według życzeń klienta. Zapraszamy do kontaktu.

pixel