Stoły i krzesła rustykalne

( ilość produktów: 3 )

Stoły i krzesła rustykalne z drewna sosnowego

Drewniany stół rustykalny

W ofercie sklepu internetowego WoodenParadise znalazł się rustykalny stół, który bez wątpienia nada niesamowitego charakteru oraz ducha każdemu mieszkaniu. Stół wykonywany jest na specjalne zamówienie, dzięki czemu jego wymiary będą idealnie dostosowane do pomieszczenia, w jakim będzie się znajdował.

Podstawową wersją stołu rustykalnego jest wybarwienie dębu miodowego z białym. Biały stół rustykalny to absolutnie wyjątkowy element wystroju salonów i jadalni oraz coś, czego z pewnością pozazdroszczą wszyscy goście. Dzięki wykorzystaniu specjalnie wyselekcjonowanego gatunku drewna oraz wysoką precyzją wykonania, blaty stołów charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz długoletnią funkcjonalnością.

Sosnowy stół rustykalny jest wykonywany w standardowych wymiarach przedstawionych na górze karty produktu. Istnieje również możliwość indywidualnej modyfikacji wymiaru stołu. W ofercie dostępny jest również stół z dostawką. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy dłuższy blat stołu, przy którym zmieści się więcej domowników i gości.

Krzesła rustykalne

Jeżeli mamy już drewniany stół, nie możemy zapomnieć o krzesłach. W ofercie producenta krzeseł sosnowych WoodenParadise znalazły się drewniane krzesła rustykalne tworzące idealny zestaw z rustykalnym stołem. Białe krzesło rustykalne to symbol klasy oraz nowoczesności. Całość stworzy ponadczasowy zestaw, który sprawdzi się idealnie zarówno w mniejszych jak i większych pomieszczeniach.

pixel