Komody

( ilość produktów: 15 )

Komody i bieliźniarki sosnowe | Styl skandynawski

Komody wykonane w stylu skandynawskim są wyjątkowe. Połączenie naturalnego sosnowego drewna litego z białym kolorem wykończenia oraz stylowymi nóżkami dodadzą Twojemu domowi niesamowitego stylu i stworzą gorący klimat niczym z nowoczesnych domków na północy Norwegii.

Nasze skandynawskie komody sosnowe wyróżniają się funkcjonalnością oraz niesamowitym wykonaniem. W naszej kolekcji znajduje się w kilkanaście wzorów skandynawskich komód sosnowych. Nasze komody wykończone są z najlepszej jakości litego drewna sosnowego- tylko drewno wysokiej jakości stanowi surowiec zdatny do produkcji mebli sosnowych. Wierzymy iż nasze meble będą służyć przez pokolenia, dlatego przykładamy szczególną uwagę do jakości drewna z którego wytwarzamy meble.

Komody skandynawskie to zazwyczaj komody białe, meble białe są charakterystyczne dla stylu skandynawskiego. Biały kolor mebli nadaje niesamowity klimat, a białe meble ustawione w naszym pokoju czy salonie to obecnie największy trend którego pragnie większość ludzi wykańczających swoje mieszkanie.

W ofercie WoodenParadise znajdują się wiele komód w stylu skandynawskim, komody te posiadają różne warianty rozmiarowe dlatego jesteśmy pewni że u nas znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz.

Białe komody znajdujące się w naszej ofercie oparte są na stylowych oraz stabilnych nóżkach sosnowych. To właśnie te nóżki w połączeniu z białym kolorem mebla wyróżniają komody na tle innych.

Warto również wspomnieć że komody skandynawskie, białe komody mogą również być wykorzystywane jako skandynawska szafka rtv. Nieważne jaką funkcję w Twoim domu będzie pełnić dany mebel- czy będzie to szafka pod telewizor w stylu skandynawskim czy komoda skandynawska, czy będzie postawiona w salonie czy sypialni – jesteśmy pewni że kolekcja mebli skandynawskich spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Komoda skandynawska to nie tylko komoda biała, zachęcamy do wybory innego koloru z naszego wzornika. Jesteśmy pewni że z nami Państwa dom nabierze zupełnie nowego oblicza a białe meble sosnowe wykonane w stylu skandynawskim przyczynią się do tej wspaniałej metamorfozy.

Z uwagi na to że jesteśmy producentem mebli skandynawskich istnieje możliwość stworzenia praktycznie każdego mebla według indywidualnego projektu klienta. W razie zainteresowania zakupem białej komody sosnowej w innych wymiarach oraz konfiguracjach zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Komody sosnowe to komody z prawdziwego drewna, nie ma tu mowy o słabej jakości jak komody Ikea.

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór sosnowych mebli wykonanych w stylu skandynawskim. Meble skandynawskie to obecnie największy hit sprzedaży. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór skandynawskich biblioteczek czy witryn. Jesteśmy pewni że regał skandynawski pomieści każdą ilość Twoich ulubionych książek. Szafa w stylu skandynawskim którą posiadamy w sprzedaży to coś czego nie może zabraknąć w Twojej sypialni, a mniejsze skandynawskie szafki nocne czy białe nakastliki sosnowe znajda swoje honorowe miejsce u boku stylowego łóżka.

Komody skandynawskie z kolekcji Skandi są kompatybilne z innymi meblami z tej kolekcji. Stwórz swój idealny zestaw oraz otrzymaj kuszące rabaty ilościowe.

Mieszaj meble z naszych kolekcji- to wspaniały sposób na urozmaicenie swojego domu.

 

pixel