KOMODY I BIELIŹNIARKI

( ilość produktów: 137 )

Komoda drewniana | Komoda sosnowa | Komoda bukowa

Komoda drewniana to obowiązkowy mebel w każdym nowoczesnym salonie, sypialni oraz pokoju. Pozwala pomieścić w sobie wszystko to, co zalega bez ładu w Twoim mieszkaniu. W ofercie producenta drewnianych komód WoodenParadise znalazł się szeroki wybór drewnianych komód oraz bieliźniarek idealnych do Twojego domu. Oferta bieliźniarek stworzona jest w taki sposób, aby każdy znalazł odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Niezależnie od tego czy szukasz komody w stylu klasycznym, czy bardziej nowoczesnym- jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Nasze komody produkujemy z litego drewna sosnowego oraz bukowego. Komoda sosnowa oraz komoda bukowa to komoda z prawdziwego drewna. Nasze komody oraz bieliźniarki sosnowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, oraz szczególną dbałością o detale i wykończenie. Do produkcji naszych komód drewnianych używamy tylko i wyłącznie najlepszej jakości drewna. Kolejnym atutem naszych drewnianych komód jest fakt, iż pochodzą z małego zakładu produkcyjnego, w którym produkuje się komody drewniane na specjalne zamówienie , nie są one produkowane masowo jak w przypadku bieliźniarek Ikea.

W ofercie posiadamy komody klasyczne wyróżniające się prostotą oraz wysoką jakością wykonania. Z pewnością spasują do każdego rodzaju wnętrza. Komody sosnowe wykańczamy w różnych wariantach kolorystycznych. Obecnym hitem staje się biała komoda sosnowa.

Komody Rustykalne to drewniane meble wyróżniające się oraz wybijające się z tłumu. Komoda w stylu rustykalnym znajdzie zastosowanie w stylowych salonach oraz sypialniach. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Bieliźniarka rustykalna to gwarancja klasy oraz oznaka wyszukanego stylu mieszkańców domu. Biała komoda rustykalna z pewnością nada wnętrzu domu jeszcze większej nowoczesności.

Komoda skandynawska to nowy trend w Polsce, który zachwyca. Komody te zainspirowane są komodami z nowoczesnych skandynawskich domów. Bieliźniarka w stylu skandynawskim zachwyca każdego, kto ją zobaczy. Komody skandynawskie wyróżniają się białym kolorem oraz stylowymi, oraz solidnymi nóżkami, na których stoją. Biała komoda jest piękna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić ją w innym kolorze. W ofercie posiadamy kilkanaście komód skandynawskich z sosnowego drewna litego, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiedni dla siebie model.

Komody bukowe to całkiem inne komody niż komody sosnowe. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania podpartym mocnym surowcem jakim jest drewno sosnowe. Posiadamy bieliźniarki bukowe klasyczne oraz bardzo nowoczesne komody bukowe wyróżniające się brakiem uchwytów na ręce. Jeśli szukasz nowoczesnej stylistyki to z pewnością komody bukowe oraz kolekcja Buk Modern Cię zaciekawi.

Niskie czy wysokie, z szufladami lub drzwiczkami- mamy je w swojej ofercie. Producent komód drewnianych WoodenParadise posiada w swojej ofercie komody sosnowe ora bukowe z szufladami, komody z półkami, komody szklane, komody narożne, komody z przewijakiem, komody na wino, komody, które pomieszczą wszystko.

Jako producent drewnianych komód z litego drewna sosnowego oraz bukowego oferujemy możliwość dowolnej modyfikacji każdego z modelu. To od Państwa zależy jak zmodyfikujemy daną komodę, aby w stu procentach spełniała swoją funkcję w Państwa domu.

Zachęcamy do zakupu większej ilości mebli, oferowane przez nas komody sosnowe są kompatybilne z innymi meblami z naszych kolekcji. Wystarczy wyszukać kolekcję, w której znajduje się interesująca nas komoda i zapoznać się z pozostałymi produktami z danej kolekcji.

Przy zakupie większej ilości mebli oferujemy atrakcyjne rabaty na produkty oraz koszty dostawy. W tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

pixel