WITRYNY I KREDENSY

( ilość produktów: 46 )

Drewniane witryny | Witryna Rustykalna | Kredens sosnowy | Kredens Rustykalny

Nieodzownym elementem każdego nowoczesnego salonu naszego domu jest piękna oraz reprezentacyjna drewniana witryna lub kredens. Służą one do ekspozycji naszych pięknych zastaw stołowych, filiżanek, alkoholi czy nawet ramek ze zdjęciami.

Producent drewnianych witryn oraz kredensów WoodenParadise posiada w swojej ofercie drewniane kredensy oraz witryny wykonane z drewna sosnowego oraz bukowego. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji witryn oraz kredensów dlatego wiemy, że aby witryny służyły przez pokolenia, do ich produkcji należy użyć najlepszego gatunku drewna. Nasi specjaliści wkładają całe swoje serce w produkcje witryn oraz kredensów dlatego jesteśmy pewni ich świetnej jakości wykonania.

W ofercie producenta Witryn sosnowych do salonu znajdują się klasyczne witryny sosnowe nadające się do każdego rodzaju wnętrza, nieważne czy Twoje mieszkanie wykonane jest w stylu klasycznym czy nowoczesnym- witryny sosnowe idealnie spasują. W ofercie znajdują się drewniane witryny sosnowe jednodrzwiowe, witryny dwudrzwiowe oraz sosnowe witryny szklane. Praktycznie wszystkie typy w jednym miejscu. Nic tylko wybierać.

Witryny rustykalne to już krok wyżej niż witryny klasyczne. Sosnowe witryny rustykalne zachwycają swoimi nowoczesnymi elementami, szklana witryna rustykalna sprawdzi się w każdym domu urządzonym w stylu glamoure. Szczególnie ładnie prezentują się w białym kolorze. Biała witryna szklana w stylu rustykalnym to obecnie największy hit. Posiadamy witryny szklane jednodrzwiowe, witryny dwudrzwiowe, witryny trzydrzwiowe, znalazła się również perełka- rustykalna witryna narożna. W ofercie obecna jest również rustykalna witryna na wino.

Witryny bukowe należą głownie do kolekcji Buk Modern. Jak sama nazwa wskazuje są to witryny w stylu nowoczesnym, zastosowane są nowoczesne detale takie jak fronty bez klamek- zamiast klamek podcięcia na dłonie. Wysoką klasę witryny bukowej z pewnością podkreśli piękny wygląd drewna bukowego.

Witryny skandynawskie to nowo wchodzący trend w Polsce. Witryny w stylu skandynawskim wyróżniają solidne sosnowe nóżki na których oparta jest witryna. Idealnie prezentują się w białym kolorze. Oczywiście można zakupić je w innym wybarwieniu. Są to witryny sosnowe.

Kredensy sosnowe klasyczne sprawdzą się w każdej kuchni czy salonie. Posiadają wiele szafek oraz szuflad. Idealne rozmiary, klasyczny kształt oraz wykończenia podkreślają ich wartość.

Kredensy rustykalne to perełki wśród kredensów sosnowych. Niesamowity wygląd oraz masywność wzbudzają pożądanie u każdego kto obok nich przechodzi. Biały kredens rustykalny sprawdzi się idealnie w nowoczesnym salonie.

Wszystkie prezentowane przez nas drewniane kredensy oraz witryny są kompatybilne oraz z innymi meblami z naszych kolekcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić cały zestaw mebli oraz uzyskać atrakcyjny rabat na produkty oraz koszty dostawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel