Biblioteczki i regały na książki skandynawskie

( ilość produktów: 4 )

Biblioteczki i regały sosnowe na książki w stylu skandynawskim

Jeżeli w Twoim domu zalegają stosy książek to czas najwyższy wygospodarować im odpowiednie miejsce. W kolekcji mebli skandynawskich Skandi producenta WoodenParadise znajduje się szeroki wybór biblioteczek skandynawskich oraz regałów w stylu skandynawskim.

Regały skandynawskie to klasa sama w sobie. Nasze regały produkujemy tylko i wyłącznie z najwyższej klasy drewna sosnowego, pokryte białą farba prezentują się cudnie i są uważane za najlepsze miejsce do przechowywania kolekcji książek.

Meble skandynawskie charakteryzują się białym kolorem, oczywiście w ofercie posiadamy również szereg innych kolorów wybarwień. Wystarczy zapoznać się z naszym wzornikiem kolorów i wybrać interesujący nas kolor.

Regały sosnowe w stylu skandynawskim to nieodzowny element każdego domowego gabinetu, wystarczy spojrzeć na tą prostotę wykonania tej biblioteczki sosnowej w stylu skandynawskim- nie można oderwać oczu.

Zarówno regały skandynawskie tak jak i pozostałe meble z kolekcji Skandi charakteryzują się usadowieniem na wysokich sosnowych nóżkach. Są to nóżki wykonane z mocnego drewna sosnowego, nadają one niesamowitego charakteru meblom a regał skandynawski oparty na właśnie takich nóżkach zyskuje swoją wyższość nad pozostałymi meblami skandynawskimi.

W ofercie WoodenParadise znajdują się regały jednakowo odkryte (bez szuflad ani drzwiczek) oraz z drzwiczkami lub szufladami. Wszystko to zależy od naszych indywidualnych potrzeb.

Regały z szufladami sprawdzają się kiedy chcemy umieścić w nim dokumenty które nie do końca zachowują swoja reprezentacyjną postać i nie chcemy ich eksponować na półkach regału.

Regały sosnowe z drewna litego wykonane w stylu skandynawskim to idealny pomysł na dodatek do pokoju dziecięcego, sprawdzą się również w salonie czy gabinecie. Nieważne w jakim pomieszczeniu naszego domu chcemy umieścić nasz sosnowy regał, w każdej postaci i każdym pomieszczeniu przyjmuje on swoją reprezentacyjną funkcję.

Regał na książki stworzony został z myślą o domu, WoodenParadise zależy, aby sosnowy regał, który Państwo kupują służył przez pokolenia. Dlatego też regał sosnowy w stylu skandynawskim z kolekcji Skandi to cos więcej niż regał Ikea. Taki regał jest nie do podrobienia.

Sosnowa szafka na książki to obowiązkowy must have każdego eleganckiego domu.

Regał sosnowy w stylu skandynawskim z kolekcji Skandi wspaniale komponuje się z pozostałymi mebli z tej kolekcji, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby skomponować swój idealny zestaw do domu. Przed zakupem większego zestawu warto skontaktować się z działem obsługi klienta oraz poprosić o indywidualną wycenę zestawu mebli. Przy większych zakupach nie ma z tym najmniejszego problemu a pozwala to za bardziej satysfakcjonujący zakup oraz oszczędność czasu.

pixel