Szafa bukowa

( ilość produktów: 5 )

Szafa bukowa z litego drewna od Producenta Wooden Paradise

Szafy bukowe z litego drewna od producenta Wooden Paradise wyróżnia wysoka trwałość i wytrzymałość. Charakteryzują je wyraziste słoje, które podkreślają naturalny wygląd drewna. W naszej ofercie znajdziesz szafy bukowe dwudrzwiowe oraz szafy bukowe przesuwne o stylowym designie wykonane w tradycyjny sposób. Wybierz modną szafę z naszej kolekcji i uzupełnij wygląd wnętrza w Twoim domu.

Szafa z drewna bukowego

Kolekcja szaf bukowych oferuje wyposażenie z naturalnego litego drewna bukowego. Inspiracją do powstania wyposażenia były dla nas tradycyjne meble, które gościły przez dziesiątki lat w niemal każdym domu. Wybór szafy bukowej Wooden Paradise pozwoli Ci stworzyć komfortową i przytulną przestrzeń znaną z domu rodziców lub dziadków. Nasze szafy cechuje naturalne piękno – słoje i sęki sprawiają, że są niepowtarzalne i będą dobrze prezentować się niezależnie od wystroju pomieszczenia. Drewno bukowe wykorzystane do produkcji szaf jest ekologiczne i w całości pozyskane ze ściętych drzew.

Szafa bukowa dopasowana do Twoich potrzeb

Jako producent drewnianych szaf bukowych oferujemy możliwość modyfikacji każdego z modelu. Zmodyfikujemy meble pod względem wymiarów, detali oraz udogodnień np. w postaci systemów cichego domyku. Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie gotowego produktu tak, aby w 100% spełniał oczekiwania każdego klienta. Wszystkie nasze meble wykonane są z dbałością o każdy szczegół, a wyselekcjonowane przez nas drewno zapewnia najwyższą jakość i komfort użytkowania przez wiele lat.

Szafa bukowa w zestawie

Nasze szafy doskonale uzupełniają wnętrze jako pojedynczy mebel, ale równie pięknie komponują się z pozostałym wyposażeniem z naszej oferty. Jeśli więc masz już jedną z naszych toaletek, komód lub szafek nocnych, do zestawu możesz dołączyć solidną szafę z drewna bukowego, która będzie pasować aranżacyjnie do całego wystroju. Taki wybór pozwoli Ci uzyskać bardziej spójny wystrój w całym pokoju lub mieszkaniu.W naszym sklepie znajdziesz szafy bukowe otwierane w tradycyjny sposób, a także szafy z drzwiami przesuwnymi — idealne do sypialni, w których często brakuje miejsca. Oferujemy również szeroką gamę szaf narożnych, które nie zabierają dużo cennego miejsca i świetnie wyglądają.

Pojemna szafa z drewna bukowego

Wnętrze szafy ma duże znaczenie – w zależności od tego, co zamierzasz przechowywać w szafie, w sklepie Wooden Paradise znajdziesz modele szaf bukowych w różnych wariantach pojemnościowych i konfiguracjach. W meblach naszej produkcji obecne są drążki, wieszaki, półki i szafki zamykane. Na życzenie klienta możemy dostosować ustawienie wybranych funkcjonalności dla wygody i komfortu codziennego korzystania.

Szafy bukowe od polskiego producenta

Każda szafa bukowa w naszym sklepie jest produkowana w Polsce przez doświadczonych stolarzy. Meble drewniane mogą zostać przez nas wybarwione na dowolny odcień z palety kolorów, którą znajdziesz w naszym wzorniku. Istnieje również możliwość zamówienia szafy bukowej wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia). W pozostałych przypadkach meble zabezpieczamy warstwą naturalnych olejów lub wosków, które uwydatniają strukturę drewna i umożliwiają zmianę jego odcienia.W aktualnych trendach królują meble białe – z przyjemnością podejmiemy się realizacji zamówienia na szafę z drewna bukowego w takim kolorze. Nasze meble od wyposażenia meblarskich sieciówek odróżnia wysoka jakość i precyzja wykonania, którą widać w każdym najmniejszym detalu – nie ma porównania do mebli wykonanych z materiałów drewnopodobnych lub płyt MDF.

pixel