Szafy rustykalne

( ilość produktów: 8 )

Szafa drewniana rustykalna

Szafa drewniana rustykalna jest jednym z najważniejszych mebli do sypialni w stylu rustykalnym. W Wooden Paradise znajdziesz całą kolekcję stylowo zaprojektowanych drewnianych szaf wykonanych z litego drewna sosnowego z bogato zdobionymi gzymsami. Drewniana szafa rustykalna doda Twojemu wnętrzu przytulnego akcentu i uzupełni wygląd aranżacji inspirowanej wyglądem wiejskiego domu przepełnionego rodzinnym ciepłem.

Szafa w stylu rustykalnym

W czasie budowy domu lub remontu pokoju jedną z rzeczy, która powinna skupić Twoją uwagę, jest wybór stylu przewodniego dla nowej przestrzeni. Wnętrze urządzone w stylu rustykalnym to odpowiedni kierunek dla wielbicieli tradycji połączonej z nowoczesnością. Nasze szafy w stylu rustykalnym powstają z wykorzystaniem tradycyjnych technik stolarskich na podstawie modernistycznych projektów, dzięki czemu efekt przypada do gustu nawet najbardziej wymagającym domownikom. W naszej ofercie znajdziesz szafę rustykalną z lustrem, którą możesz wstawić do pokoju, sypialni lub przedpokoju. Wybór mebli z drewna sosnowego to inwestycja, dzięki której nasze wyroby będą Ci służyć przez długi czas.

Szafa drewniana rustykalna

Mamy w swojej kolekcji niesamowite warianty rustykalnych szaf z litego drewna, z którymi nadasz klimatyczny wiejski wygląd Twojemu pokojowi. Zapoznaj się z wszystkimi prezentowanymi szafami rustykalnymi dostępnymi na stronie naszego sklepu – modele w różnych odcieniach dopasujesz do stylu i motywu przewodniego Twojego pokoju. Nie trzeba dodawać, że nasza internetowa kolekcja szaf drewnianych rustykalnych jest symbolem funkcjonalnego stylu życia – w ten sposób uczynisz swoją garderobą ulubionym miejscem w domu.

Szafa do przedpokoju w stylu rustykalnym

W naszej ofercie czeka Cię szeroki wybór pojemnych szaf w stylu rustykalnym – od jednodrzwiowej drewnianej szafy rustykalnej po modele dwu- i trzydrzwiowe, które są wielofunkcyjne i pozwolą Ci zagospodarować wiele ubrań oraz rzeczy codziennego użytku. Jeśli szukasz garderoby, która uzupełni wnętrze pokoju i zapewni Ci zorganizowane miejsce odpowiadające Twoim potrzebom, to z pewnością jesteś na dobrej drodze do zakupu najlepszej szafy drewnianej rustykalnej w sklepie Wooden Paradise. Nasza szafa do przedpokoju w stylu rustykalnym to jeden z takich elementów wyposażenia, który pozwoli Ci utrzymać porządek i ład charakterystyczny dla domów na wsi, gdzie wszystko zawsze ma swoje miejsce. Drewniane szafy rustykalne nie tylko sprawiają, że Twój dom wygląda na uporządkowany, ale także wprowadzają do wnętrza ciepły akcent.

Szafa rustykalna biała

Jeśli czujesz się dobrze we wnętrzach wykończonych w jasnych kolorach szafa rustykalna biała to mebel, który pozwoli Ci nadać sypialni sielankowy i stylowy wygląd. Białe odcienie frontu to cecha typowa dla mebli rustykalnych, dlatego w naszej kolekcji postaraliśmy się odwzorować najważniejsze założenia stylu i nadać naszym meblom oryginalny wygląd. Do produkcji szaf w stylu rustykalnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce – lite drewno sosnowe jest w całości pozyskane z drzew i w 100% ekologiczne. Oferujemy również możliwość wybarwienia drewna na inny kolor niż biały – dostępny wzornik kolorów dla szafy rustykalnej znajdziesz w karcie wybranego modelu.

Szafa rustykalna z kolekcji Wooden Paradise

Kolekcja wielofunkcyjnych rustykalnych drewnianych szaf z dużą ilością miejsca do przechowywania zapewnia wszelkie możliwe udogodnienia, których potrzebuje każdy domownik. Gustowny i elegancki wygląd drewna to najbardziej cenione cechy, jakie wyróżniają nasze drewniane szafy rustykalne. Po nadaniu w czasie obróbki odpowiedniego kształtu i wykończenia lite drewno sosnowe zabezpieczamy warstwą naturalnych wosków lub olejów, dzięki którym uwydatniamy ich naturalne walory i przedłużamy trwałość.

pixel