Szafka nocna bukowa

( ilość produktów: 5 )

Szafka nocna bukowa z litego drewna

Szafka nocna bukowa to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia, jaki powinien znaleźć się w sypialni. Dzięki wygodnej przestrzeni w pobliżu łóżka zyskasz dostęp do przedmiotów codziennego użytku – możesz odłożyć telefon lub z łatwością wyciszyć budzik dzwoniący o poranku. W naszej ofercie czeka Cię szeroki wybór szafek nocnych bukowych, czyli wykonanych z jednego z najtrwalszych rodzajów drewna. Poznaj całą ofertą i wybierz naskalik do swojej sypialni w sklepie Wooden Paradise.

Szafka nocna bukowa do sypialni

W Wooden Paradise znajdziesz naskaliki wykonane z wysokogatunkowego drewna z zamiłowaniem do tradycyjnego stolarstwa. Szafka nocna bukowa cechuje się prostą formą i w zależności od modelu – obecnością gustownych uchwytów. Do sypialni, w której króluje minimalistyczny wystrój, świetnym wyborem będzie szafka nocna bukowa utrzymana w designerskim stylu. W tym modelu szufladę wysuwa się za pomocą delikatnie osadzonych podcięć ułatwiających otwieranie.Możesz wybrać szafkę nocną z buku, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W ofercie znajdziesz modele wyposażone w jedną lub dwie szuflady, a często także szafkę z drzwiczkami lub otwartą przestrzeń i dodatkowym miejscem na drobne akcesoria.

Szafka nocna bukowa do pokoju dziecka

Szafka nocna bukowa nie musi trafić wyłącznie do sypialni. Będzie świetnie pełnić swoją funkcję również w pokoju młodzieżowym oraz pokoju dziecka. Dzięki niej przy łóżku znajdzie się miejsce dla lampki nocnej czy szklanki z wodą. Funkcjonalne szuflady pomogą w przechowywaniu skarbów ważnych dla najmłodszych pociech.

Szafka nocna bukowa z drewna

Poza praktycznym przeznaczeniem warto zwrócić uwagę na estetyczny wymiar szafki nocnej bukowej. Taki element wyposażenia doskonale uzupełnia wystrój wnętrza w stylu loft, skandynawskim, boho czy klasycznym. Może pełnić funkcję małego stolika, na którym odłożysz poranną kawę lub miniwitryny umożliwiającej ekspozycję rodzinnych zdjęć, pamiątek czy bukietu kwiatów w wazonie.Drewno bukowe cechuje wysoka wytrzymałość, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie meble naszej produkcji – w tym szafka nocna bukowa, posłużą Ci przez długi czas. Bezproblemowo takie wyposażenie może stanąć w pokoju alergików i najmłodszych dzieci tuż przy łóżku – dzięki właściwościom antystatycznym cząsteczki kurzu nie osadzają się na jego powierzchni.

Szafka nocna bukowa od producenta Wooden Paradise

Każda szafka nocna bukowa przed opuszczeniem produkcji zostaje pokryta warstwą naturalnego lakieru lub wosku, który dodatkowo zabezpiecza powierzchnię drewna i uwydatnia jego strukturę. Oferujemy również możliwość wybarwienia drewnianych szafek nocnych z buku – dostępne kolory znajdziesz we wzorniku dostępnym w karcie produktu wybranego modelu.Szafka nocna bukowa doskonale łączy się z innymi elementami wyposażenia z kolekcji mebli bukowych. Dzięki połączeniu z łóżkiem, szafą, witryną czy komodą bukową stworzysz spójną aranżacyjnie i miłą dla oka przestrzeń.

pixel